Tunik


yaz

  • 109,99₺ 69,99₺
    (40 ₺ İndirimli)
  • KARGO BEDAVA
    100 TL Üstü

Pembe Yaka Kol Detaylı Şık Siyah Beyaz

Pembe Yaka Kol Detaylı Şık Siyah Beyaz. Tesettür giyimin vazgeçilmez kıyafeti olan tunik modelleri içinde yer alan bu modelde tuniğe şıklık katan pembe detaylar kullanılmıştır.

Şık Pempe Detayları İle Pantolon Üstüne Giyilebilir Siyah Beyaz Tunik.
Tesettür giyimin vazgeçilmez kıyafeti olan tunik modelleri içinde yer alan bu modelde tuniğe şıklık katan pembe detaylar kullanılmıştır. Bilek kısımlarında pembe kumaş kullanılırken yaka kısmında kullanılan pembe kısımlar ile tunik modeli şıklık ile tamamlanmıştır. Önden beyaz ağırlıklı kumaş üstüne puantiyeli kumaş tasarımı kullanılmıştır. Beyaz kumaş üstüne dikilen siyah tül arkadan uzun bırakılarak tunik tamamlanmıştır.

Tunik Nasıl Giyilir ? Tunik, tesettür giyinen hanımlar için çok önemli bir kıyafettir. Bu kıyafetler daha çok alta giyilen bir pantolon üstüne giyilir. Renk olarak bu tuniğimiz için mavi tonlu bir kot yada beyaz veya siyah pantolon tercih edebilirsiniz. Altına giyebileceğiniz en şık olacak ayakkabılar ise stiletto türü ayakkabılarıdr. Tercih edeceğiniz ayakkabının rengini siyah renk seçerseniz kombininiz en şık şekilde tamamlanacaktır.

Diğer tunik modellerimizi için alternatif tunik modellerini inceleyebilirsiniz.

Tunik Hakında Bilgiler

  • Bayan Tesettür Tunik
  • Çok şık pembe ayrıntılar ile harika ve çok şık bir tasarım
  • Renk: Siyah-Beyaz

Şık

Ürün Kodu: MCD2491727

(2) YORUM


Ekose Bayan Tunik

49,99₺ 104,99₺