KARGO, İADE, DEĞİŞİM BEDAVA

Tişört

Sırala:

Tişört (T-Shirt) : Modacix Bayan Erkek Tişört Modelleri

Tişört kelime olarak ingilizce t-shirt kelimesinden gelmektedir. T-Shirt İngilizce'de tişört yada gömlek gibi anlamlara gelir. Kolları ile oluşturduğu T harfine benzerliği nedeni ile bu isim verilmiştir. Bizde ise t-shirt kelimesi sadece tişört anlamında kullanılmaktadır. T-Shirt yada tişört yazılarak kullanılabilmektedir. TDK (Türk Dil Kurumu)'na göre de en doğru kullanımı tişört olarak belirlenmiştir.

Tişört (t-shirt), erkek ve bayan giyimin yanısıra çoçuk giyimde de kullanılan, kısa kollu tasarlanan beyaz ve siyah renklerinin oldukça fazla tercih edildiği yazlık kumaştan yapılan bir giysidir. Haliyle en çok yaz aylarında kullanılan yazlık bir giysidir.

Tişörtün tarihine baktığımız zaman gördüğümüz şey 1900'lü yılların başlarına hatta ortalarına kadar tamamı ile bir iç giysi olarak kullanılmasıdır. Düz beyaz kollu ve içe giyilen bu giysi Amerikan deniz piyadelerinde ilk kez dış giysi olarak kullanılmaya başlamış ve yine bazı Amerikalı sinema yıldızlarının filmlerinde dış giysi olarak kullanması ile geniş kitlelerde bir dış giyim ürünü olarak kabullenilmeye başlanılmıştır. Yine bazı TV şirketlerinin tişört modellerini sadece beyaz sade halinde değil yazı yada resim baskıları kullanarak hediyelik hale getirmesi ve renklendirmesi ile çok daha yaygın bir hale gelmiştir. Tabii ki yaygın hale gelmesinin sebeplerinden bir de artık bayanların da giyebileceği tarzda tasarımda tişörtlerin de üretilebiliyor olmasından kaynaklanmıştır. Teknolojinin son yıllarda gelişmesi ile tişörtte uçsuz bucaksız bir tasarım alanı oluşmuştur. Baskı kalitesindeki ilerlemeler günden güne arttıkça; kaliteli giyimi olan, pratik kullanılabilen tişörtler ucuz bir giysi almak isteyen özellikle sıcak bölgelerde oturan herkes için harika bir seçenek oluşturmuştur. Son yıllarda ise yine teknolojik gelişmeler sayesinde internetin hayatımıza daha çok girmesi ve alışveriş imkanlarının genişlemesi ile daha çok tişört modeli özel tasarım yapan tişört üreten şirketler tarafından halka sunulmuş ve çok büyük ilgi görmüştür.

Online Tişört

Online tişört sipariş vermek tişört almanın en kolay yoludur. Hem çok sayıda tişört modeline ulaşabilir hem de özel olarak tasarlanmış en güzel tişört modellerini online olarak sipariş verebilirsiniz. Modacix.com tasarımcıları da hergün herzevk için tişört modellerini tasarlayıp beğeninize sunmaktadır. Bu tişört modelleri uzman ve yetenekli eller tarafından tasarlanmaktadır. Sadece modacix'de bulabileceğiniz modeller ile farklı ve özel olmanın tadını siz de çıkarabilirsiniz.

Tişört Modelleri

  • Erkek Tişört
  • Bayan Tişört
  • Sevgili Tişörtleri

Erkek Tişört

Her erkeğin dolabında istisnasız bulunan erkek tişört modelleri kuşkusuz en pratik giysilerden biridir. Daha da doğrusu en pratik olanıdır. En güzel kot pantolon modelleri ile kombinlenir. Yazılı, resimli, eğlenceli, spor modelleri vardır. V yaka, bisiklet, yaka, geniş yaka modelleri mevcuttur. Renk olarak en çok tercih edilen modeller beyaz tişört modelleridir. Siyah tişört modelleri de yine aynı şekilde tercih edilen tişört modelleri arasında yer alır. 

Bayan Tişört

Bayan tişört modelleri ise daha çok sevimli renkli tasarımlardan oluşur. Bayanların tişörte alternatif olarak bluz seçeneğinin de bulunması, farklı model ve tasarımdaki alternatif türlere ulaşabilmesi nedeni ile tişört modellerini erkeklere göre daha az tercih ettiğini görmekteyiz. Ancak kuşkusuz bayanlar için de özellikle yaz aylarında en çok talep gören giysilerden biri olmaya devam etmektedir.

Sevgili Tişörtleri

Romantik bir aşıkmısınız ? Sevgilinize anlamlı bir hediye mi arıyorsunuz ? Biribirinizi tamalayan harika bir çift misiniz ? O halde sevgili kombinleri tam size göre bu kombinleri oluşturan en güzel çift kombinlerinden biri de sevgili tişörtleridir. Sevgili tişörtleri bayan ve erkeklere özel olarak tasarlanmış ve aynı anda giyildiği zaman birbirini tamamlayan ve anlam kazanan bayan ve erkek tişört kombinlerinden oluşur. Bu modeller daha çok romantik, sevimli, anlamlı, eğlenceli tişört kombinleridir.

Tişört Baskı (Baskılı Tişört)

Baskılı tişört modelleri modacix tasarımcları tarafından hazırlanmakta olup müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Her zevke göre ilginç, değişik, klasik pekçok modeli tişörte baskılı tişört modelleri içinden seçebilirsiniz. Tişört baskı için kullanılan boyalar tamamen su bazlı ve sağlığa uygun boyalardır. 

Baskılı Tişört Modellerini 3 Ana Kategoride Sınıflandırabiliriz

  • Resimli Tişörtler
  • Yazılı Tişörtler
  • Kişiye Özel Tişört

Kişiye Özel Tişört

Bu modellerde tasarımın yüzde yüzü size aittir. Sizin tek yapmanız gereken hangi tasarımı tişörtünüze bastıracağınızı bize bildirmeniz. Bu dilerseniz sizin yada sevdiğinizin bir fotoğrafı olabilir, dilerseniz bir şirketin sloganı logosı olabilir,dilerseniz sizin özel olarak tasarladığınız bir grafik çalışması olabilir. Doğum günü için tişört mü bastırcaksınız yada eşinizin isminin yazılı olduğu bir tişört bastırmak istiyorsunuz, belkide evlenme teklif edeceksiniz! Tek yapmanız gereken kişiye özel tişört siparişinize bastırmak istediğiniz resim yada tasarımı bize göndermek. Veee arkanıza yaslanın, bundan sonarası bizde ;) Severek tasarlayıp siparişini verdiğiniz tişört modelinizi, yine çok severek baskısını yapıyor ve adresinize gönderiyor olacağız. Ayrıca kişiye özel tişört modelleri kategorisinde olan sevgili tişörtleri (çift tişörtleri) modelleri ise daha çok hazır tasarımlar üzerine isimler yazılarak kişiselleştirilmektedir.

En Güzel Baskılı Tişörtler

Evet bu konuda iddaalıyız en güzel tişörtleri biz tasarlıyor ve satıyoruz. Çünkü tişört tasarlamayı seviyoruz. Sizin de modellerimizi çok seveceğinizi düşünüyoruz. Hadi biryerden başlayalım; spor giyinmeyi sevenler spor tişörtler, eşinize sevdiğinize dostunuza arkadaşınıza doğum günü için baskılı tişörtler, eğlenceyi eğlenmeyi sevenler için komik tişört modelleri, yada ilginç sevimli tişört modelleri yani her zevke göre en güzel tasarımlar sizleri bekliyor. Artık alışveriş zamanı, tişört siparişinizi verin ve bu özel tasarımları giymenin keyfini yaşayın :)


Güvenli Alışveriş
Telif Hakkı Modacix.com © 2017