Kargo Pantolon

Çok Cepli Kargo Pantolon

Kargo pantolonlar, erkek ve bayanlara özel hazırlanan pantolonlar olup büyük beden ve bol kesim, standart bedenler ve slimfit modeller olmak üzere pek çok tarzda sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Pamuklu kaliteli kumaştan imal edilmekte olan kargo pantolon modellerimizde likralı kumaş kullanılmaktadır. Tüm erkek modellerde diz kenarlarında iki arkada iki ve yanlarda iki olmak üzere toplam sekiz cep bulunmaktadır. Cepler kapaklı olup düğmeli yada çıtçıtlı olabilmektedir. Tercihe göre paçası lastikli ve lastiksiz erkek pantolon modellerimiz bulunmaktadır. Erkek pantolon modellerine bu sayfadan ulaşabilirken ayrıca bayan kargo pantolon de inceleyebilir blog sayfamızdan kargo pantolon modelleri hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer bayan pantolon modellerini de inceleyebilirsiniz.

Bayan Kargo Pantolon

Bayanların en çok dikkat ettiği kumaşın likralı olup olmadığıdır. Tüm bayan kargo pantolonlar likralı olup kullanıp rahatlığı sağlanmıştır. Ayrıca yıkamaya dayanıklı kaliteli pamuk kumaş kullanılmıştır. Paçası lastikli ve lastiksiz klasik bayan modelleri mevcuttur. Ayrıca kamuflajın farklı renklerini de yine sayfamızda bulabilirsiniz. Bayan kargo pantolonun nasıl giyileceği ile ilgili birkaç öneriye de vogue türkiye linkinden ulaşabilirsiniz.

Erkek Kargo Pantolon

Kargo pantolon erkek modelleri her zevke uygun olarak belirlenmiştir. Klasik bedenler yanında büyük beden numaraları için de bulabileceğiniz kargolar mevcuttur. Klasik paçalar dışında paçası lastikli pantolon modelleri de mevcuttur. Likralı rahat kumaş kullanılarak giyim konforu sağlanmış yıkamaya dayanıklı pamuk kumaştan üretilmişlerdir.

Kamuflaj Pantolon

Kamuflaj desene sahip erkek ve bayan pantolon modelleri mevcuttur. Açık renk ve haki renk kamuflajlar bulunmakta olup, paçası lastikli klasik kargo tip pantolon modelleridir. Tüm kamuflaj pantolonlar likralı rahat kumaştan üretilmiştir. Ek Bilgi Link: Kamuflaj nedir ? 

Kargo Pantolonların Genel Özellikleri

  • Kaliteli kumaş kullanılmıştır.
  • Kış sezonu modellerimiz kışlık kumaştan üretilmiştir.
  • Likralı olması nedeni ile rahat giyilen esnek modellerdir.
  • Renkleri canlı yıkamaya dayanıklıdır. Solmaz yapmaz.
  • Pamuklu kumaştan üretilmiştir.
  • Kemerler opsiyonlu olarak sunulmuş olup isteğe göre sipariş verilebilir.
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)