KARGO, İADE, DEĞİŞİM BEDAVA

Giyim

Erkek ve Bayan Giyim Sipariş. Bayan giyim ve erkek giyim modelleri.

GİYİM ALIŞVERİŞ

Giyim aksesuar alışveriş sitesi olan modacix.com giyim kategorisindesiniz. Bayan giyim ve erkek giyim modasını modacix giyim sayfalarından takip edin en şık ve indirimli modelleri kaçırmayın. En şık bayan ve erkek pantolon modelleri, ceketler, elbiseler ve çok daha fazlası.

Bayan Giyim

Hem fiyatı uygun olsun istiyoruz, hem tarzınıza uygun olsun istiyoruz, heryerde bulunmasın size özel olsun istiyoruz ancak klasik modellerden de vazgeçemiyoruz. Pekçok bayan giyim kategorisinde sizlere ürünlerimizi sunuyoruz, araştırıyor ve modelleri ihtiyaçlarınıza göre güncelliyoruz. 3 yıldır beğeni ile takip eden ve giyim alışverişlerinde bizi tercih eden tüm bayanlara teşekkür ediyoruz.

Erkek Giyim

Vazgeçemediğiniz erkek pantolon modellerini ürünlerimiz arasından eksik etmiyoruz, sizlere özel tişört modellerini sürekli yeniliyor ve beğeninize sunuyoruz. Bayan giyim sitesi olarak başladığımız yolculuğumuza erkekleri de unutmadan ve sürekli ürün gruplarımızı genişleterek devam edioruz. Bu erkek giyim de yok demeyin çok yakında tüm erkek giyim modellerini sizin için burda hazır bulunduruyor olacağız. Tüm müşterimiz olan beylere ürünlerimizde bizi tercih ettiği için çok teşekkür ediyoruz.

...ve son olarak tüm beylere ve bayanlara keyifli alışverişler diliyoruz.

Giyim siparişlerinizde;

  • Kargo ücreti bize aittir. Kargo ücretsizdir.
  • Kapıda nakit ödemeyi tercih ederseniz 4,99 TL tutarında "kapıda ödeme hizmet bedeli" ödemeniz gerekir. Kredi kartı ile ödemeyi seçerseniz bu ücreti de ödemenize gerek kalmamaktadır.
  • Kredi kartı ile alışverişlerde peşin yada taksitle ödeme imkanına sahipsiniz. 9 Taksite kadar hemen hemen tüm kredi kartları ile taksit imkanı vardır.
  • Siparişlerin ortalama kargolama süreleri 1-2 gün olarak değişmektedir. Kategorilere göre kargolama süreleri değişebilmektedir.
Sırala:
Güvenli Alışveriş
Telif Hakkı Modacix.com © 2017