Saat Saat

SEVGİLİ SAATLERİ

Çift saatleri, birlikte kombinlendiğinde birlikteliği temsil eden, birbirini tamamlayan ikili sevgili saati kombinidir. Birbirini tamamlayan saat kombininden oluşur. Genellikle sevgililere yönelik olarak hazırlanmaktadırlar. Modeller bay ve bayan saat olarak tasarlanmıştır. Bayan modelleri genel olarak erkek modellerinden biraz daha küçük ebatlardan oluşur.

Evli iseniz kocanıza, eşinize yada evli değilseniz sevgilinize, çiftlere özel olarak hazırlanmış hediyelik bay bayan kol saati kombinlerini hediye ederek aşkınızı hediyeniz ile ifade edebilirsiniz.

ÇİFT SEVGİLİ SAATLERİ HAKKINDA BİLGİLER

  • Çok pahalı olmayan ucuz sayılabilecek bir fiyata sipariş verebileceğiniz sevgili saatleri kombin olarak her zevke hitap etmektedir.
  • Klasik modellerden hoşlanıyorsanız, hasır kordon olanları tercih edebilirken, daha spor olanlar için silikon, yada kot kordonlu olan modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Tüm modeller pilli olup küçük saat pili ile çalışır.
  • Saat kombinleri özel kutusunda gönderilir.
  • Kullanmadığınız zaman özel kutusunda saklama imkanı vardır.
  • Genel olarak bay bayan saatleri arasındaki temel fark erkek saatlerinin kadranının bayan saatlerine göre biraz daha büyük olmasıdır. Bayan saatleri biraz daha ince zarif görünüme sahiptir.
  • Klasik modeller genel olarak boyca fark ederken spor modeller ise çoğu zaman boyca farklı ve birbirini tamamlayan tasarımlardan oluşur.
  • Ek olarak tüm sevgili kombinlerini inceleyebilir yada tekli erkek saat ve bayan saatleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz.
King Queen Saat

King Queen Saat

Öne Çıkan Özellik: King ve Queen taçları dönmektedir.Temel Malzeme: Deri, Kot Kumaş Kaplama ve MetalÇe..

494,00

Kahverengi Sevgili Saati

Kahverengi Sevgili Saati

Deri Kordon Klasik Kahverengi  Sade şık tasarımı ile ön plana çıkan iki boy olarak bay ve baya..

499,99

Retro Çift Saati

Retro Çift Saati

Öne Çıkan Özellik: Retro Eskitme TasarımTemel Malzeme: MetalÇerçeve (Kasa): Eskitme metal kasa.Kordon:..

569,00

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Müşteri Yorumları


(79)
Yorum Yapıldı
YORUM GÖNDER
Hepsini Gör