KARGO, İADE, DEĞİŞİM BEDAVA

Sevgili Tişörtlerinde Bir Aşk Hikayesi

Blog: Tarih: 2017-04-03 Gösterim: 184
Sevgili Tişörtlerinde Bir Aşk Hikayesi

Kadir İnanır ve Türkan Şoray'ın oynadığı bu unutulmaz Türk Sineması klasiğini izlemeyen varmıdır. Leyla ile mecnun, kerem ile aslı misalidir. Sevgi nedir'e öyle güzel bir cevap verirki o cevap filmi belkide ölümsüzleştirir.

Hikaye kamyon şoförü Kadir İnanır'ın Türkan Şoray'a aşık olması ve ondan bir çocuk sahibi olması ile başlar. Bir gün kamyon şoförü Türkan Şoray'ı aldatır ve onu yalnız bırakır geri dönmez. Bir başına kalan Türkan Şoray Cemşit ( Ahmet Mekin) ile karşılaşır. Cemşit onları sahiplenir birlikte yaşamaya başlarlar. Veee gün gelir Kadir İnanır kamyonu ile Türkan Şoray'ın ve oğlunun karşısına çıkar. İşte o andan itibaren Türkan Şoray ona deliler gibi aşık olan adama mı dönecektir yoksa onu yalnız bırkamyıp koruyan kollayan Cemşit'e mi.

Çocuğunun baba olarak cemşit i seçmesi ile o ünlü soruyu sorar ve bulduğu cevpla çok büyük aşkı kalbinin sahibi Kadir İnanır'a dönmekten vazgeçer.

Peki "SEVGİ NEYDİ ? SEVGİ EMEKTİ"

Bu ülümsüz aşk hikayesini sevgililer için  tişört kambinlerine taşıdık.

Sizin de bir aşkınız varsa ve aşkınız için emek verdiyseniz selvi boylum al yazmalım sevgili tişörtleri siz ve sevdiğiniz için çok anlamlı ve özel bir kombin olacaktır.

TÜMÜNÜ İNCELE
** Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Bildirdiğiniz mail adresiniz yayınlanmaz.

YORUMLA


Güvenli Alışveriş
Telif Hakkı Modacix.com © 2017