(videolu) Erkek Kargo Pantolon Modelleri

En Çok Satılan Kargo Pantolon

Siyah Erkek Kargo Pantolon

Likralı kaliteli rahat pamuklu kumaştan üretilmiştir.  Kalıbı normal kalıptır. BÜYÜK BEDEN GENİŞ KALIP İÇİN TIKLA.

ÖLÇÜLER

29 Beden

Bel: 72 cm - 78 cm / Boy: 106 cm

30 Beden

Bel: 76 cm - 100 cm / Boy: 106 cm  

31 Beden

Bel: 80 cm - 86 cm / Boy: 107 cm  

32 Beden

Bel: 84 cm - 90 cm / Boy: 108 cm 

33 Beden

Bel: 88 cm - 94 cm / Boy: 110 cm 

34 Beden

Bel: 92 cm  - 98 cm / Boy: 110 cm

36 Beden

Bel: 96 cm  - 102 cm / Boy: 110 cm 

Altın Öneriler

İşte aktaracağımız önemli bilgilerden birkaçı.

  • Kaliteli bir kargo pantolon nasıl anlaşılır ?
  • Pantolon satın alırken nelere dikkat edilmelidir ?
  • Ne tür modeller vardır ?

Rahatlık

Kargo pantolon, çömeldiğinizde, koştuğunuzda, zıpladığınızda kısacası esnediğinizde sizi sıkmasın rahat olsun:

Otururken, yürürken, ya da çalışırken giyilebilen giyiminin de rahat olması en önemli özelliklerindendir. Modeller slimfit, normal ve bol kesim her zevke göre değişebilir. Ancak bu üç kalıpta da rahatlığı yakalayabilirsiniz. Kumaşta kullanılan yüksek miktardaki likra kumaşın esnekliğini sağlayarak vücudun içinde rahat hareket etmesini sağlamaktadır. Bu şekilde cildi tahriş etmeyen, terletme yapmayan pamuk kumaş kullanılarak giyimi son derece konforlu hale getirebilirsiniz.

İpucu 1 : Yüksek likra (power likra) oranını anlamanın en iyi yolu pantolonu bel kısmından esnettiğinizde 2 ile 4 cm arasında bir esneme olması gerekir.

Kalite

Yıkandığında hemen renk atıp solmasın, kumaşı ince ve kalitesiz görünmesin:

Yıkamaya karşı dayanıklı, canlı rengini uzun süre koruyan pamuklu, likralı kaliteli kumaştan imal edilmelidir. İnce ve naylon ağırlıklı (yağmurlu havalarda su geçirenler hariç ) olan modeller tercih edilmemelidir. (Ek Bilgi. Renk kalitesi ve solma olmaması için yüzde yüz pamuklu kumaş kullanılmaz içinde az miktarda polyester kullanılması gerekir.)

İpucu 2: Kumaş renginin mat olmaması, seyrek dikilmemiş olması ve benzerlerine göre ağır, tok olması kalitesi için önemli bir göstergedir.

Kesim

Her zevke uygun dar kalıp, normal kesim ve bol kesim olmak üzere üç ayrı kalıpta imal edilebilir. Ancak en kullanışlı hali bol kesim modelleridir. Diğer kesimler likralı olması şartı ile tercih edilir.

Kullanışlılık

Ruhu itibari ile kullanışlı olmak üzere tasarlanmışlardır. İhtiyaca göre paçaları lastikli ve lastiksiz, çok cepli, ayrıca cepleri pratik kullanıma uygun olmalıdır. Özellikle de hareketli yaşam tarzına uygun esneklik ve kalitedeki kullanışlı kumaştan üretilmelidir. Yan ve arka cepler özellikle dağcılık, balıkçılık, avcılık, polis, güvenlik görevlisi yada farklı bir meslek grubunda kullanılacaksa çok önemlidir. Dışa doğru genişleyen kapaklı akordion geniş cep tercih edilmeli, telefon araç, gereç vb. malzemeleri rahat bir şekilde koyabilmelisiniz.

İpucu 3: Ceplerde kapaklarının düğmeli olması ceplerin hızlı ve uzun ömürlü kullanımını sağlar.

Fiyat kalite dengesi

Yapıları itibari pantolon grubundaki en zor işçiliğe sahip ve maliyeti yüksek ürünlerdendir. Ayrıca kaliteli bir ürün ortaya koymak ürün fiyatını artırmaktadır. Çok ucuz olarak satılan ürünlerin mecburen kumaş, ya da işçilik kalitesinden taviz verilmiş olmakta ürünün kalitesi düşmektedir. Aşırı pahalı ürünler ancak bu alanda uzmanlaşmış daha spesifik ürünler üreten markalardan tercih edilebilir.

İpucu 4: Kaliteli bir karga cepli pantolonun fiyatı piyasadaki kaliteli normal bir pantolonun fiyatından daha fazla olmak zorundadır.

Model

Sekiz adet cebi olan çok cepli pantolon olarak da adlandırılan tasarımlardır. Dizlerde, yanlarda ve arkalarda bulunan cepleri kapaklı ya da kapaksız olabilmektedir. Bu kapaklar rahatça açılabilen düğme veya fermuar ile çıtçıt ile kapatılmaktadır. Yan ve arka cepler genel olarak akordeon cep olarak adlandırılan geniş ceplerden oluşur. Beller ise lastikli ya da lastiksiz olabilmektedir. Bel kısmında önden ipi olan modeller vardır. Ayak kısımları da yine lastikli ve lastiksiz olarak iki ayrı zevke göre hazırlanmaktadır. Önü genel olarak fermuarla kapatılırken, düğme ile kapatılan modeller de mevcuttur. Modeller genel olarak düz renklerden oluşur. Ayrıca kamuflaj desenli askeri modeller de en popüler modellerdendir.

Ne Düşünüyorsun?

Yazımız hakkında ne düşünüyorsunuz İpucu bilgilerimiz sizin için faydalı oldumu bilmek isteriz.

Özellikle kargo cepli pantolon seçerken nelere dikkat ettiğinizi öğrenmek ve takipçilerimizle bu sayfadan paylaşarak herkes için faydalı yardımcı olan bir içerik oluşturmak istiyoruz.

Bu yüzden öneri yada fikirleriniz varsa bize bildiriniz.

Ek Bilgi Link: Kamuflaj Nedir ? , Kargo Tip Pantolon Nasıl Giyilir ? , Bayan Kargo Pantolon Modelleri

** Modellerimizin Bir Örneği İçin Aşağıdaki Videomuzu İzlemenizi Tavsiye Ederiz **


yaz

  • 169,00₺ 149,00₺
    (20 ₺ İndirimli)
  • KARGO BEDAVA
    100 TL Üstü

Erkek Kargo Pantolon Normal Kalıp Likralı Pamuklu Kumaş

Kaliteli, Kullanışlı Kargo Cepli Modacix Pantolon Modelleridir

(videolu) Erkek Kargo Pantolon Modelleri (9) YORUM