Pizza Aile Tişörtleri

Anne Baba Çocuk Aile Tişörtü

Dört dilim babaya, bir dilim anneye ve bir dilim de çocuğa veeee işte aile boyu pizzamız hazıııır ! Aile olmanın keyfini yaşamak için bir büyük boy pizza ile bile yaşayabilirsiniz ;)
94,99₺
WhatsApp Sipariş
0553 803 16 93

Güvenli Alışveriş
KARGO BEDAVA 40 TL Üstü

Ailecek keyifle giyebileceğiniz sevimli kıyafet kombini Pizza Aile Tişörtleri.


ÜRÜNLERİM GELDİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KISA SÜREDE ULAŞTIRDIĞINIZ İÇİN :)))) TSHİRTLERİMİZ BİR HARİKA .....EŞİM BAYILDI...SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM GİZLİ KARGONUZ VE OLASI DEĞİŞİM İMKANINIZ İÇİN BUNDAN SONRA SİTENİZİ ÇOK DAHA YAKINDAN TAKİP EDECEĞİM ÇOK SAĞOLUN KOLAY GELSİN :)
Yazan: Leyla Ç.

HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ELLERİNİZE SAĞLIK
Yazan: Eray E.

Babalar günü yada doğum gününde aile olarak giyilebilecek pizza dilimi anne baba çocuk tişörtleri. Pizza aile tişörtlerinin tasarımında aileyi temsil eden pizza dilimleri bulunmaktadır. Bebek, çocuk ve büyük bedenleri mevcuttur.  (erkek ve kız bebek zıbın için bizimle whatsapp üstünden irtibat kurunuz) 

Birer adet anne ve baba tişörtü ile bir adet çocuk tişörtünden oluşan kombinin model kesimleri unisex olup hem kız çocuk hem de erkek çocuk giyebilir. Anne baba kız çocuk tişörtü yada anne baba erkek çocuk tişörtü için tercih edebileceğiniz tişörtleri,  sadece anne çocuk, yada baba çocuk olarak da whatsapp (0553 803 16 93) üstünden sipariş verebilirsiniz. Çocuk sayısını artırmak için de yine whatsapp üstünden sipariş verebilir yada iletişim kurabilirsiniz.


Ürün Kodu: MC245189
Benzerlerini Bul
anne baba çocuk tişört, pizza tişört

(0) YORUM
BENZER
Pizza Aile Tişörtleri
Anne Baba Kız Çocuk Tişört
Baba Oğul Tişört
Anne Baba Çocuk Tişörtleri
Pizza Aile Tişörtü