Kot Elbise

Kot elbise giyinmeyi sevenler için en güzel kot elbise modellerinden birini sizlere sunuyoruz.

94,99₺
KARGO BEDAVA
100 TL Üstü

yaz

Güvenli Alışveriş

Kemerli Kot Elbise - Tesettür Tunik - Mavi

Kot Elbise: Bayan

Bayan Kot Elbise Tunik

Dilersen elbise olarak giyin dilersen tunik olarak giyin.
Kot elbise giyinmeyi sevenler için en güzel kot elbise modellerinden birini sizlere sunuyoruz. Kot elbise dediğiniz zaman akla gelen en güzel renk olan mavi kot kumaşından dikilmiş olan modelde belden deri kemer ile tasarım tamamlanarak  şıklık kazanmıştır. Üst tarafından iki adet cebi bulunan modelde aynı zamanda yan taraflarında da cepleri bulunmakta olup toplamda dört adet cebi bulunmaktadır. Elbisenin ön tarafı ise boydan boya düğmelidir. Elbise uzun kollu olarak tasarlanmış olup gerektiğinde düğmelerinden tutturularak kısa kol olması sağlanabilmektedir. Yakası ise gömlek yakası gibidir. Giyim tarzınıza göre dilerseniz kısa kot elbise, dilerseniz üstünüze tunik olarak rahatlıkla giyinebilirsiniz.

Kot Elbise Nasıl Giyilir ?

Bu kot elbise spor ayakkabı yada babet tarzı ayakkabılar ile kombinlenerek giyilebilir. Omuz çantası veya portföy çanta ise bu elbise ile kullanılabilecek çanta modelleridir. Aksesuar tercihinizi güneş gözlüğü olarak da kullanabilirsiniz.

Bu elbiseyi kot tesettür tunik olarak kullanmak isterseniz altına giyinebileceğiniz en güzel renk pantolon beyaz olacaktır. Eşarp renginize göre bir stiletto ile tamamlarsanız harika bir kombin elde edebilirsiniz. Bu seçimde fuşya gibi canlı renkleri tercih edebilirsiniz. Çanta olarak yine askılı veya portföy çanta tercih edebilirsiniz.

Beden  -  Bel Ölçüsü  -  Boy Ölçüsü (omuzdan etek ucuna kadar) 

   38             38 cm            82 cm

   40             40 cm            85 cm

   42             43 cm            85 cm

   44             45 cm            85 cm

   46             47 cm            86 cm

Ölçüler düz bir zemin üzerinde düğmeleri bağlı bir şekilde bir uçtan diğer bir uca ölçülmüştür.

  • Renk: Mavi
  • Kumaş: Kot


Ürün Kodu: MCD229182
Benzerlerini Bul
kot elbise

Kot Elbise (0) YORUM

Kot Tunik

109,99₺