King Queen Tişört

"Krallar ne giyer? Peki kraliçeler ne giyer?" diye düşündüğünüz zaman, eğer birbirlerini çok seviyorlar ise cevabını biz biliyoruz. Krallar, King (Kral), kraliçeler Queen (Kraliçe) tişörtü giyerler.

114,00₺
KARGO BEDAVA
100 TL Üstü

yaz

Güvenli Alışveriş

King Queen Sevgili Tişörtleri

King Queen Tişört: Tam Anlamı İle Krallara Layık Bir Kombin

King Queen

Gönlünüzdeki tahta bir kral yada kraliçe oturdu ise hiç durmayın bu sevgili tişörtleri tam size göre demektir. Şimdi ise cevaplamamız gereken soru şu! Bu tişörtleri ona hediye edersem sevinir mi ? Evet bu sorunun cevabını da sizlere bırakıyoruz ;)

King Queen Sevgili Tişörtleri Tasarımı

Bu tasarımlarda erkek modelinde kral tacı, bayan modelinde ise kraliçe tacı figürü kullanılmıştır. Yine erkek modelinde "KING" yani "kral" , bayan tasarımda ise "QUEEN" yani "kraliçe yazmaktadır.

King Queen Tişörtleri

Bir efsanedir. Çiftleri en çok giydiği ve en anlamlı tişört kombinlerindendir. Bu efsane modelin en klasik ve şık tasarımlarından biri olan kombinimizi şimdiden mutlu ve sağlıklı nice günlerde sevgi ile giymenizi diliyoruz.

Çift olarak giyebileceğiniz bu sevgili kombinlerinin, çocuklu aileler için King, Queen, Prince, Princess kombininden oluşan aile tişört modelleri de mevcut olup çocuklu aileler hep beraber keyifle giyebilirler.

Neden King Queen Tişört ?

Ayrı ayrı anlamları itibarı ile bir aray gelince birlikteliği ve özel olmayı güçlü bir biçimde vurgulayan, kendinizi özel hissettiren, aidiyet duygusu uyandıran, en anlamlı kombinlerden olup sevgili tişörtleri için her zaman trend olan tam bir klasiktir. King ve queen için kelime anlamları bakımından yandaki linklerden bilgi alabilirsiniz. King Ne Demektir ? Queen Ne Demektir ?Ürün Kodu: MCT18917114
Benzerlerini Bul
king queen tişört

King Queen Tişört (0) YORUM