• Kargo Pantolon Hakkında Herşey

Kargo Pantolon Hakkında Herşey

Pek çok filmde yorulmuş ve terlemiş bahçıvan giymiştir. Yine pek çok filmde dağda ormanda gezinen bir avcı yada seyyah ve yine pek çok filmde motorunu süren bir motorcu, maskülen tarzı ile erkeksi spor bir şıklıkla adeta ben buradayım der. Evet bir pantolon için oldukça iddialı bir cümle oldu, ancak bu iddaaya sahip bir pantolondan bahsediyoruz. Üstelik pek çok filmin de baş rollerinde yer almıştır.

TOZU DUMANA KATAN KARGO PANTOLON

Arkeologların toz toprak içinde giydikleri tozu dumana katan ama toza dumana dayanan müthiş bayan ve erkek pantolon modellerinin adıdır kargo pantolon. Her arka cepte cüzdan taşıyan için, artık farklı bir cebe de hemde hiç rahatsız olmadan cüzdan koyabilmenin rahatlığını yaşatan pantolonun adıdır. Neyi nereye koyacağının özgürlüğünü, seçme özgürlüğünü pek çok cebi ile yaşatan çok cepli pantolonun adıdır. Arayıp da bulamadığın, her yerde olmayan, en rahat ve kullanışlı pantolonun adıdır. Bir giydiğin zaman bir daha vazgeçemezsin,sevdiğin tüm renkleri olsun istersin tam da bu sebepten her erkeğin gardrobunda mutlaka bulunması gereken pantolonun adı ve çok daha fazlasıdır.

KARGO PANTOLON NASIL GİYİLİR ?

Altına bot giyersen müthiş olur tabii ki. Yazın spor ayakkabı olmazsa olmazıdır. En güzel üstüne yakışan tişörttür. Biraz serinlik varsa havada tişörtün üstüne uzun kol bir gömlek çekersin işte harika bir kombin. Asi, dinamik ve maskülen bir tarzla tüm dikkatleri üzerine çekersin. Yakışıklı, spor ve şık olmak için en doğru seçim kargo  modelleri ile yapılan doğru kombinden geçer. He unutmadan en güzel ayakkabı tercihi bu pantolon için hiç kuşkusuz postaldır.

Kargo Pantolon Modelleri

  • Bayan
  • Erkek
  • Kamuflaj Modelleri

Kargo Pantolon Ne Zaman Nerede Giyilir ?

Giyilen yere ve ihtiyaca göre pek çok isimle anılır. İşte size birkaç giyim alanı ve verilen özel isimleri.

Trekking Pantolonu

Trekking yaparken yürüyüş rahatlığı sağlaması nedeni ile tercih edilmektedir.

Outdoor Pantolonu

Outdoor etkinliklerde dayanıklılığı ve hareket konusunda sağladığı konfor tercih edilmesini sağlamaktadır.

Kargo Pantolon

Pikniğe giderken yada herhangi bir aktivitede genel olarak kullanılan ismidir kargo.

İş Pantolonu - Çok Cepli, Kargo Cepli Pantolon - Yandan Cepli Pantolon

Bu isimler daha çok meslek grupları içinde kullanılan ismidir. İş pantolonu olarak sağlamlığı ve cepleri nedeni sağladığı kullanım kolaylığı ve konfor nedeni ile tercih edilmektedir.

Ayrıca;

  • Spor Giyinmek İstediğinde: Kargo Pantolon
  • Askerde: Askeri Pantolon
  • Avcılıkta: Avcı Pantolonu
  • Polisiyede: Polis Pantolonu

isimleri ile de adlandırılmaktadır.

Kargo Pantolon Hakkında Herşey (0) YORUM