İsim Baskılı Sevgili Tişörleri

Sevgililere Bizden Müjde! Sevgililerin Kalp Atışlarını Artık Herkes Görebilecek! Kişiye Özel İsim Yazılı Kalpli Sevgili Tişörtleri.
74,99₺
WhatsApp Sipariş
0553 803 16 93

Güvenli Alışveriş
KARGO BEDAVA 50 TL Üstü

Kalbim Senin İçin Atıyor Tişörtleri

Kalbiniz onun için atıyorsa aşkla, bunu göstermenin en kolay yolu, kalpli İsim Baskılı Sevgili Tişörleri.

Yaşam belirtisi tıpta nabız atışı ile ölçülür. Nabız atışlarının ölçüldüğü aletleri filmlerde yada hastanelerde görmüşünüzdür. Yukarı aşağı doru inip çıkan çizgiler vardır. Kalp atışları ile orantılıdır. Bu kişiye özel isim baskılı kalbim senin için atıyor sevgili tişörtleri sevgili tişörtlerinde iki kalbin birlikte yaşadığı hayatı paylaştığı nabız atışları sevgi ölçere dönüşmüştür.

Kalpli İsim Yazılı Sevgili Tişörtleri
Erkek tişört modelini incelediğimizde nabız atışlarının olduğu sevgi dolu kırmızı bir kalp bulunmakta. Üstünde ise "kalbim senin" yazmakta ve tabi ki en önemlisi bu kalbin size ait olduğunu belirtmek için sevdiğinizin adını üstüne yazmaktayız. Bayan tişört modelinde ise yine atan kırmızı bir kalbin nabız atışları gösterilmekte ve "için atıyor" yazısı yazmaktadır. Üstüne yine sevgilinizin adı yazılarak kişiye özel sevgili tişörtlerimizin tasarımı tamamlanmaktadır. İki sevgili bu kombini giydiği zaman en önemlisi "kalbim senin için atıyor" yazısı oluşmaktadır.


Ürün Kodu: MCT18917105
Benzerlerini Bul
kalpli sevgili tişörtleri, isim baskılı sevgili tişörtleri

(0) YORUM