KARGO, İADE, DEĞİŞİM BEDAVA

İç Giyim

İç Giyim : İç Giyim Modelleri. Erkek ve Bayan İç Giyim Modelleri.

Erkek ve Bayan İç Giyim Modelleri

Türkiye'nin en popüler ve özel iç giyim modellerini çok özel fiyatlar ile sipariş verin, ister kapıda nakit ödeyin ister kredi kartıyla peşin yada taksitle ödeme yapın gizli kargo ile en kısa sürede size ulaştıralım.

İç Giyim Alırken Dikkat Edilemsi Gerekenler

Her kadın kendni özel hissetmek ister ama rahat ve huzurlu da hissetmek ister. Ancak en önemlisi kulkusuz sağlık. Erkekler için de kuşkusuz en öenemlisi sağlık. O halde iç giyim ürünlerini seçerken sağlığımıza iyi yönde etki edecek çamaşırları seçmemiz gerekir. Bunun için öncelikle günlük kullanım için nefes alabilen pamuklu kumaştan yapılmış teri çeken ve zararlı mikroorganizmaların daha az ürediği kumaşlar tercih edilmeli. Zaten günlük kullanım için üretlen iç çamaşırlarını pekçoğu günümüzde pamuklu kumaştan üretilmektedir. Günlük hayatta uzun süre giyilmeyen özel fantazi iç giyim ürünlerinde ise vinyl deri gibi seksi kıyafeti seksi gösteren ve dar kesim kumaşlar kullanılmaktadır. Kuşkusuz sağlık açısından günlük kullanımda vücdunuzu sıkı bir şekilde saran dar iç çamaşırlarından çok daha rahat sizi bunaltmayacak ve terletmeycek iç çamaşırlarına yönelmek gerekir. Özellikle göğüs ve genital bölgeler için sıkı kıyafetlerden kaçınılmalı ve mikroorganizmalardan korunmak için sık sık değiştirilmelidir. Seksi iç çamaşırı mı? Sağlıklı iç çamaşırı mı? tercih edilmeli sorularının içinden çıkmak bazen zor olabilir bu sorulara verilebilecek en iyi cevap iksinden de vazgeçmeyin. Seksi görünmek için çoğu zaman dantelli yada renkli iç çamaşırlarını tercih ediyoruz ve bu modellerde kullanılan boyalar doğal olmayıp alerjik olabiliyor. BU seksi modellerden vazgeçemiyorsak en kesin ve doğru seçim için marka olan ürünleri tercih edin. Sürekli aynı markaların ürünlerini kullanın. Diğer markaları kullananlardan fikir alın. Çamaşırlarınızı pamuklu seçin ve sık sık değiştirin.

İç Giyim Sipariş

  • İç giyim modelleri gizli kargo olarak gönderilir. Kargo içeriği belli olmaz.
  • İç giyim ürünleri gönderim süresi değişmekle birlikte ortalama gönderim süresi 2-3 gün olmaktadır.
  • Ürünler özel kutusunda gönderilir.
  • Sadece iç giyim ürünlerine mahsus olarak hijyenik şartar ve ilgili yasalar doğrultusunda değişim yada iade yapılmamaktadır.
  • İç giyim kategorsi; "Bayan İç Giyim", Erkek İç Giyim ve yetişkinlere yönelik olarak "Fantazi İç Giyim" olmak üzere üç alt kategoriden oluşur.
  • "Fantazi İç Giyim" kategorisi yetişkinlere özel ürünler içerdiği için "İç Giyim" üst kategorisinde yer almamaktadır. Fantazi iç giyim ürünlerini incelemek için "Fantazi İç Giyim" kategorisine gitmeniz gerekmektedir.
  • Tüm iç giyim ürünlerinin ödemesini kapıda nakit olarak yapabilir yada kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerinizde 9 taksite kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.
Sırala:
Güvenli Alışveriş
Telif Hakkı Modacix.com © 2017