KARGO, İADE, DEĞİŞİM BEDAVA

Dar Paça Bilek Pantolon Stil Önerileri

Blog: Tarih: 2016-04-05 Gösterim: 1534
Dar Paça Bilek Pantolon Stil Önerileri

Dar paça pantolon modellerinin boyunun ayak bileğinin biraz daha üstünden  kesilmesi ile oluşturulan bayan pantolon modellerine dar paça bilek pantolon denir. Renkli kumaştan ve kottan yapılan modelleri mevcuttur.

Bileğine güvenen diye bir deyim vardır, tam anlamıyla bu pantolon için söylenmiş olabilir. J Bilekğine güvenen giyebilir tabi ama ayak bileğine güvenen. İnce zarif bir ayak bileğine sahipseniz bu pantolon modeli size hitap ediyor olabilir. Dar paça bayan pantolonlara göre bileğin biraz daha üstünden kesilen bilek dar paça pantolon ile oldukça zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Tüm dar kesimlerde olduğu gibi kumaşın likra oranına dikkat edilmeli. Boyu uzun olanlara bu pantolon modellerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. Eğer boyunuz birazcık kısa ise yada bacak boyunuz kısa ise dar paça pantolon tercihinizi yüksek bel dar paça pantolon olarak değerlendirmenizde fayda olacaktır. Bel çevresi geniş bayanlar dar paça bilek pantolonu tercih etmemeli olduğundan daha şişman bir görüntüye neden olabilmektedir. Üstünüzü bluzla kombinlerken, ayakkabı olarak spor babet veya topuklu, dekolte ayakkabı tercih edilmesi ile güzel ve şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

dar-paca-bilek-pantolon-4
dar-paca-bilek-pantolon-2
dar-paca-bilek-pantolon-1
TÜMÜNÜ İNCELE
** Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Bildirdiğiniz mail adresiniz yayınlanmaz.

YORUMLAGüvenli Alışveriş
Telif Hakkı Modacix.com © 2017