KARGO, İADE, DEĞİŞİM BEDAVA

Boyfriend Pantolon Stil Önerileri

Blog: Tarih: 2016-04-10 Gösterim: 1197
Boyfriend Pantolon Stil Önerileri

Erkek tipi biraz bol bayan kot pantolon modellerine boyfriend pantolon denir. Ağırlıklı kot pantolondan üretilen tasarımlar mevcuttur. Daha çok yırtık modelleri tercih edilir.

Son yılların en moda bayan pantolon tarzlarından biri de kuşkusuz erkeksi çizgileri olan, giyildiğinde bir iki beden sanki büyükmüş imajı veren boyfriend jeans’ler. Bu pantolon modellerini kullanırken birkaç önemli detaya dikkat edilmeli.

Şık görünmek istiyorsanız öncelikle biraz eskitilmiş ve diz yada bacaklardan yırtık salaş bir görünüm verilmiş modeller tercih edilmelidir. Erkek pantolonlarına benzese de en önemli ayrıntılardan bir de paçalarıın kıvrılarak giyilmesidir. Genelde paçası kıvrık olarak giyilir. Paçaları kıvrılmadan giyilen modeller maskülen ve feminen arasındaki ince çizgide maskülen kısmın ağır basmasına neden oluyor.

Yine bu pantolonu tercih ederken aşırı bol modellerden kaçınmaya özen gösterin. Bir iki beden büyükmüşçesine görünen rahat ve konforlu bir kesim tercih edilmeli. Çok büyük modeller rahatlıktan ve güzel görünümden çok paspal bir görünüme neden olabilir.

Uzun yada kısa boylu, şişman yada zayıf tüm vücut tipleri için bu pantolon modelleri tercih edilebilir. Erkeksi çizgilere sahip olması nedeni ile kombinler kadınsılığı ön plana çıkaran kıyafet ayakkabılarla kombinlemek çok daha uygun olacaktır.

boyfriend pantolon
boyfriend pantolon 1
boyfriend pantolon

BOYFRIEND PANTOLON SİPARİŞ

TÜMÜNÜ İNCELE
** Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Bildirdiğiniz mail adresiniz yayınlanmaz.

YORUMLA


Güvenli Alışveriş
Telif Hakkı Modacix.com © 2017