Boyfriend Pantolon Nasıl Giyilir ?

Boyfriend Pantolon Nedir ?

Son yılların en moda bayan pantolon tarzlarından biri de kuşkusuz erkeksi çizgileri olan, giyildiğinde bir iki beden sanki büyükmüş imajı veren boyfriend jeans’ler. Erkek tipi biraz bol bayan kot pantolon modellerine boyfriend pantolon denir. Ağırlıklı kot pantolondan üretilen tasarımlar mevcuttur. Daha çok yırtık modelleri tercih edilir.

Boyfriend Pantolon Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu modelleri kullanırken birkaç önemli detaya dikkat edilmeli.

1.Eskitilmiş Salaş Modelelri Tercih Edin: Şık görünmek istiyorsanız öncelikle biraz eskitilmiş ve diz yada bacaklardan yırtık salaş bir görünüm verilmiş modeller tercih edilmelidir.

2.Paçalarını Kıvırmadan Giymeyin: Erkek pantolonlarına benzese de en önemli ayrıntılardan bir de paçalarıın kıvrılarak giyilmesidir. Genelde paçası kıvrık olarak giyilir. Paçaları kıvrılmadan giyilen modeller maskülen ve feminen arasındaki ince çizgide maskülen kısmın ağır basmasına neden oluyor.

3.Aşırı Bol Olmamasına Dikkat Edin: Yine bu modelleri tercih ederken aşırı bol modellerden kaçınmaya özen gösterin. Bir iki beden büyükmüşçesine görünen rahat ve konforlu bir kesim tercih edilmeli. Çok büyük modeller rahatlıktan ve güzel görünümden çok paspal bir görünüme neden olabilir.

4.Kadınsı Kıyafet ve Aykkabılar İle Kombinleyin: Uzun yada kısa boylu, şişman yada zayıf tüm vücut tipleri için bu pantolon modelleri tercih edilebilir. Erkeksi çizgilere sahip olması nedeni ile kombinler kadınsılığı ön plana çıkaran kıyafet ve ayakkabılarla kombinlemek çok daha uygun olacaktır.


WhatsApp Sipariş
0553 803 16 93

- yada -

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi