Skinny Pantolon Stil Önerileri BLOG

Skinny pantolon vücudu sımsıkı saran çok dar pantolon modellerine denir. Daha çok kot, ve renkli pantolondan üretilen modelleri vardır. Skinny pantolon satın alırken vücudunuzu iyi tanımalı ve ona göre bu pantolon türünü tercih etmeli yada etmemelisiniz. Zira vücut hatlarını sımsıkı saran, kadınsı kıvrımları ön plana çıkaran skinny pantolonlar ancak fit bir görünüşe sahip olunursa tercih edilmelidir. Aksi halde vücuttaki kusurları kapamayı bırak olduğundan daha kötü bir görüntü ortaya çıkarabilir.

Yine bu pantolon türünü tercih ederken kumaşın türüne de çok dikkat edilmelidir. Likralı olarak tabir edilen ve kumaşa elastikeyet kazandıran bir maddeden oluşturulan kumaş türleri tercih edilmelidir. %1 likra oranı bile kumaşa yeteri kadar elastikiyet kazandırabilmektedir. Skinny pantolon modellerinde likra oranı arttıkça pantolonun giyim konforu da artacaktır. Ürün etiketinde yada açıklamasında genellikle verilen bu oran likra yada elastan olarak belirtilebilmektedir.  

Basen ve kalça kısmı nispeten biraz daha geniş forma sahip bayanlar skinny pantolon tercih ederken mutlaka ceket, tişört, tunik, hırka tarzı bir kıyafetle üst tarafı kombinlemelidir. Ayakkabı seçiminde ise en doğru tercih topuklu ayakkabı olacaktır.


Alışveriş Önerileri
Yüksek Bel Mavi

Mavi Renk Yüksek Bel Bayan Kot Pantolon  Tür: Kot Pantolon Renk: MaviBel: Yüksek Bel Manken ..

29,99₺ 69,99₺

Gül Kurusu Kadife

Gülkurusu Renginde Kışlık Kadife Bayan Pantolon BEDEN 32 34 36 44 BEL - (CM) 34 36 3..

39,99₺ 69,99₺

Taşlanmış Slimfit Mavi

Manken Ölçüleri: 80 - 58 - 90 Mankenin Giydiği Beden: 28​ BEDEN  26 27 28 2..

34,99₺ 69,99₺

Dar Paça Lacivert Kot

Lacivert Dar Paça Likralı Bayan Kot Pantolon Manken Ölçüleri: 80 - 58 - 90 Mankenin Giydiği ..

39,99₺ 49,99₺


Yorum (0)
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.