Retro Saat

Siyah, gümüş renk ve son dönemin modası rose seçeneği ile dijital saatte nostaljiyi yaşayın.

54,99₺
WhatsApp Sipariş
0553 803 16 93

Güvenli Alışveriş
KARGO BEDAVA 35 TL Üstü

Metal Rose Renk Retro Tarz Dijital Bayan Saat

" Geçmişi Retro İle Yaşatanlara Nostaljik Retro Saat. "

Vintage Modasını Sevenler Dijital Retro Bayan Kol Saati İle Tarzını Konuşturabilir

  • Nostaljik tasarıma sahiptir.
  • Metal çerçeveye sahiptir.
  • Kordonu metaldir.
  • Metal rengi rose dur. Seçenekler bölümünden gri rengi de seçebilirsiniz.
  • Gösterge dijital.
  • Takvim ve saat bulunur.

Retro stil çelik kordon dijital bayan kol saati. Metalik gri ve rose olmak üzere iki rengi bulunmaktadır. Ayrıca bayan ve erkek (daha büyük) için iki ayrı boyutta yapılmıştır. Cinsiyet bölümünden erkek yada bayan tercihinde bulunabilirsiniz.

Vintage Dijital Bayan Saat

Eski dönem vintage modasını seven hanımların, Vintage kıyafetleri ile bu nostaljik rose renk dijital bayan saat mükemmel uyumlu bir modeldir. Eski dönemlerde belki de en çok kullanılan modellerinden biri de bu dijital göstergeli modellerdi. Akıllı telefon misali alarmı,  göstergesi ile bir devrim gibi karşılanmıştı. Şöyle söyleyelim bu devrin I phone'u gibi :) Eh hal böyleyken sizleri de o dönemlere götürmek istedik. Biliyoruz ki, özellikle retroyu sevenler için 80'lerin o unutulmaz kol saatini takmak başlı başına büyük zevk olacaktır. 80'ler modasını takip eden kıyafetler giydiğiniz zaman tarzınızı bu kol saati ile tamamlayabilirsiniz.

Model bakır rengine yakın rose denilen bir renktedir. Metal kordona ve kadran çerçevesine sahiptir. Göstergesinde tarih ve saat bulunur. Kordonu metaldir ve kilit sistemi ile kapanır.

Gri ve rose olmak üzere iki rengi bulunan bu metal nostaljik casio tipi saatin, renk seçeneğinden beğendiğiniz rengi seçebilirsiniz. Ayrıca  dijital dijital retro bayan saat ve erkek olmak üzere iki farklı büyüklükte modeli bulunmaktadır. Bayan olan modeli erkeğe göre biraz daha küçük zarif ebatlıdır.

Gri ve rose renk olan saatler metal olup siyah olan ise klasik siyah plastiktir.


Ürün Kodu:MCS29101743
Benzerlerini Bul
retro saat, dijital saat, rose saat

(0) YORUM
BENZER
Dijital Kol Saati
Vintage Dijital Saat
Rose Bayan Saat

49,99₺

Siyah Dijital Saat
Bayan Arapça Saat