KARGO, İADE, DEĞİŞİM BEDAVA

Sevgili Tişörtleri

Sırala:

Sevgili Tişörtleri Çift Tişörtleri Modelleri Çiftlere Özel Yeni Tasarım Popüler Aşk Dolu Sevimli Sevgili Tişörtleri

Sevgili sevilmenin sevmenin en güzel halidir. Bazen bir işyerinde, bazen okulda, bazen dost sohpetlerinde, bazen anne tavsiyesinde kimi zaman ise sadece karşı karşıya kalan bir çift gözde küçük bir kıvılcım yeter size bir de bakmışsınız aşk bulmuş sizi. Artık bu ilişkiyi taçlandırmanın zamanı geldi de geçiyor bile. İlişkinizi sevginizi taçlandırmak için birlikte giyinebileceğiniz şık bir kombin tam da aradığınız şey olabilir. Bu kombinlerden en güzel ve özel olanları ise sevgili tişörtleridir.

ÇİFT SEVGİLİ TİŞÖRTLERİ

Sevgililere özel olarak tasarımları yapılan ve üretilen çift tişörtleri çiftlerin mührüdür. Ortak hayalleri, hisleri, duygularıdır. Tek başına olmayan birlikte anlam kazanandır. Gözlerin üstünüzde olmasıdır. Şu çifte bak ne kadar sevimliler'dir. Bir mutluluğun şekil bulması, mutluluğun tam resmidir. Abartmıyoruz sevgiden daha anlamlı, özel ve güzel birşey yoktur. Bunu sergilemek, göstermek de bir o kadar özel ve güzeldir. Elbetteki gözlerinizdeki ışık, yüzünüzdeki tebessüm pekçok şeyi anlatır aşkınızı dile getirir adeta, ancak bu kıyafetler ile birlikte paylaşma duygusunu hayatı paylaştığınız hissini yeniden ve çok daha büyük heyecanla yeniden yaşayacaksınız.

Sevgili kombinleri için şunu söylemeden geçmek olmaz. Bazı hediyeler vardır ki anlamlıdır, özeldir iki kişiliktir. Hediye verildiği kişi ile hayat bulur. Bu tam da öyle bir hediyedir. Tek başına hiçbir anlam ifade etmeyebilir. Çünkü modacix tasarımcıları iki kişinin duygularını, hislerini,hayallerini, ruhunu hissederek tişört modellerine can verir.

Sevgili kombinleri arasında özellikle yaz aylarının en güzel ve kullanışlı kombin modellerinden olan olan tişört modellerine biraz gözatacak olursak; kişiye özel isim baskılı, sevimli, esprili, anlamlı ve mesaj veren modeller ön plan çıkmaktadır. Bu kombinler dışında bu sene tasarımcılarımız çiftlerin tek olarak de giyebileceği çok özel ve anlamlı tişört modellerini de kreasyonlarımıza katmıştır. Bu modellerden en popüler olanlarına bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Üç yılı aşkın zamandır Türkiye'nin her yerinde pekçok üniversitede, pekçok iş yerinde, pekçok memlekette sevgili tişörtlerimiz ile konuşuluyor Antalya, Amasya, Sivas, Erzurum, Ağrı, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve tüm illlerimize tasarımlarımızı gönderiyor, pekçok genç aşıkların yada genç hisseden, aşklarını ölümsüzleştirmiş çiftlerimizin mutluluklarına ortak oluyor, sevgilerinde bir tutam da olsa tuzumuz olduğunda kendimizi çok mutlu hissediyoruz. Bu mutluluklarında sevgili tişört modellerimiz ile bir tutam tuz,biber olma fırsatı veren tüm sevenlere sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Sevgili Tişörtleri Sipariş

  • Verecek olduğunuz siparişler işlem sırasına göre ortalama 1-2 gün içinde kargoya teslim edilmektedir.
  • İsim baskılı tişört modelleri kişiye özel olarak üretilmekte olup, iade yada değişimi mümkün olamamaktadır.
  • Tişört modellerinin baskıları sağlığa uygun su bazlı boya ile yapılmaktadır.
  • Kumaş baskılarının kalıcılığının daha uzun olması ve kullanım rahatlığı açısından tişörtlerde pamuklu / polyester (60/40 oranında ) kumaş kullanılmaktadır.
  • Ürününüzü 30 derecede yıkayınız. Çok sıcak ütü ile ütülemeyiniz.
  • Tişört modelleri yada siaprişiniz ile ilgili özel taleplerinizi WhatsApp üzerinden müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.

Güvenli Alışveriş
Telif Hakkı Modacix.com © 2017