Çift Tişörtleri

Sevgili tişörtleri mutlu çiftlere özel sevgili tişört modelleri ile sizleri bekliyor. Çift sevgili tişörtleri yepyeni ve özgün tasarımları ile romantik sevgililere özel olarak yapılmaktadır. Sevgili tişörtleri olarak da adlandırılan bu kıyafetlerin king queen, tencere kapak, kral kraliçe gibi artık klasikleşmiş modellerini de sayfamızdan sipariş verebilirsiniz. İnternet sitemiz, sosyal medya hesaplarımız Instagram ve facebook sayfalarımızdan tüm modellerimizi takip edebilirsiniz.

Çift sevgili tişörtleri

ağırlıklı olarak beyaz tişört olarak tasarlanmakta olup siyah tişört modellerimiz de mevcuttur. Ayırca ürün sayfalarından isteğinize göre kısa kol yada uzun kol olarak seçme imkanınız da bulunmaktadır. Modeller ise ağırlıklı olarak yazılı modellerden oluşur. Esprili, eğlenceli, romantik yazılı ve karikatürlü modeller çiftlerin en çok tercih ettiği modeller arasındadır. Çift tişörtleri arasında gelin damat tişörtleri, arkadaş tişörtleri, anne kız tişörtleri de bulunmaktadır.

Tabii ki çiftlere özel olarak hazırlanan bay bayan tişört kombinlerine isim yazdırarak isim yazılı yada fotoğraf baskılı kişiye özel sevgili tişörtleri yaptırma imkanı da bulunmaktadır. Özellikle anı özelliği taşıması ve kişiye özel olarak hazırlanması nedeni ile bu modeller yine en çok talep gören kombinler arasındadır.

Kalıplar dar kesim değildir. Tişörtler klasik rahat bedenlerde yapılmıştır. Beden ölçülerine ürün sayfalarından ulaşabilirsiniz. Lütfen beden ölçülerini kontrol ederek siparişinizi veriniz. Tişörtlerimizi tercih eden tüm çiftlerimize sonsuz mutluluklar diler, teşekkürlerimizi sunarız.


Tom ve Jerry
59,99₺
Aşk Mektubum
59,99₺
Diğer Yarım
59,99₺
2 Love
34,99₺
Prens Prenses
59,99₺
<---> Çukur
59,99₺
Aşık Robotlar
59,99₺
Çukur Duvar Yazılı
49,99₺ 64,99₺
Esprili Evlenme Teklifi
49,99₺ 64,99₺
Romantik Çift
34,99₺
Anne Baba
59,99₺
King Queen
59,99₺
Sonsuzluk
59,99₺
Tencere Kapak
59,99₺
Gösterilen: 1 ile 70 arası, toplam: 70 (1 Sayfa)