KARGO, İADE, DEĞİŞİM BEDAVA

Yüksek Bel Pantolon Stil Önerileri

Blog: Tarih: 2016-04-06 Gösterim: 1690
Yüksek Bel Pantolon Stil Önerileri

Düşük ve normal bel pantolon modellerine göre belin biraz daha üstüne,  göbek kısmına çıkan hatta kaplayan bayan pantolon modellerine yüksek bel pantolon denir.

2 düğmeli, 3 düğmeli, 4 düğmeli hatta 5 düğmeli ve kalın kemerli modelleri mevcuttur. Ayrıca kot, kumaş ve renkli pantolondan yapılan yüksek bel pantolon modelleri bulunmaktadır.

Geçtiğimiz yılın trendlerinden yüksek bel pantolon bu yılda yine vazgeçilmezler arasındaki yerini alıyor. Özellikle kısa boylu bayanlar için tam bir kurtarıcı olarak boyun uzun görünmesine yardımcı oluyor.

Alt kısmı kısa bayanlar tercihini daima yüksek bel pantolon modellerinden yana kullanmalı. Basenleriniz çok geniş ise yüksek bel pantolon kullanmamalısınız. Zira basenlerinizi olduğundan fazla geniş gösterebilir, açığa çıkarabilir. Göbekli bayanlar ise, yüksek bel pantolon giyerek göbeklerindeki fazlalığı kamufle edebilirler. 

Yüksek bel pantolon ile kombinlenebilecek en güzel kıyafet kuşkusuz çok bol olmayan gömlek yada bluz modelleridir. Yine kemer de çok rahatlıkla bu pantolon modelleri ile kullanabilirsiniz. Ayakkabı olarak en doğru tercih topuklu ayakkabı olacaktır. Spor yada babet ayakkabılar da üstünüze giyeceğiniz spor bir kıyafetle kombinlenerek giyilebilir.

yüksek bel pantolon
yüksek bel pantolon
yüksek bel pantolon
TÜMÜNÜ İNCELE
** Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Bildirdiğiniz mail adresiniz yayınlanmaz.

YORUMLAGüvenli Alışveriş
Telif Hakkı Modacix.com © 2017