Çukur Tişört

Sıkıntı Yoksa Sıkıntı Var Çukur İşaretli Tişört

Verdiği mesajlar ile akıllara kazınan diziden, yine anlamlı ve hayatın olağan akışını iyi özetleyen bir deyim, "Sıkıntı Yoksa Sıkıntı Var Demektir"
34,99₺
WhatsApp Sipariş
0553 803 16 93

Güvenli Alışveriş
KARGO BEDAVA 40 TL Üstü

Yazı fontunu seçerek zevkinize göre özelleştirebileceğiniz Çukur Tişört.


Ben Çarşamba akşamı sipariş vermiştim bugün geldi çok beğendik emeğinize sağlık teşekkür ediyorum hızlı geldiği için güzel çalışmalar
Yazan: modacix müşterisi

Teşekkürler
Yazan: modacix müşterisi

Çukur Duvar Yazılı Çukur İşaretli Tişört < --- > Sıkıntı yoksa sıkıntı var tişört üstünde dizinin en çok bilinen klişeleşmiş sloganlarından "sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir" yazısı yazmaktadır. Bu repliği tişörtünüze 3 farklı karakterde yazma imkanı bulunmaktadır. Resimlerden yazı stillerini görüp dilediğiniz yazı stilini seçerek bize iletebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz tişört en kısa sürede hazırlanarak tarafınıza gönderilecektir. Farklı çukur tişört modelleri için linki inceleyebilirsiniz.

Çukur İşareti: Dizide çukurda yaşayan insanların yaptırdığı ve çukur çocuğu olduklarını gösteren dövmedir. Küçük işareti  (<) ile ortada 3 nokta (...) ve büyük işaretinden (>) oluşur. Sadece dövme olarak değil çukur içinde duvar yazıları yanında da sık sık görünmektedir.


Ürün Kodu: MCT3318127
Benzerlerini Bul
çukur tişört

(0) YORUM
BENZER
Çukur Kol Düğmesi
Siyah Çukur Tişört
Uzun Kol Çukur Tişört
Çukur Evimiz  < --- >
Eğlenceli Çukur Smile < --- >
Çukur Tişört
Çukur Yazılı

34,99₺

Çukur Duvar Yazılı
Çukur Tişört

34,99₺