KARGO, İADE, DEĞİŞİM BEDAVA

Sevgili Kombinleri

Sevgili Kombinleri Çift Kombinleri. Bay Bayan Tişört, Saat Çift Sevgili Kombinleri Modelleri

Burası mutluluk köşesi! Çünkü bu kombinleri giyen sevgililer çok mutlu ;)

Bugün harika bir gün! Neden diye kendinize sorduğunuz zaman pekçok cevap bulabilirsiniz. Bu cevapların en başında da sizi mutlu eden sevdiklerinizin, dostlarınızın olmasıdır. Hele bir de sevdiğiniz, sevgiliniz, ruhunuzun sahibi o eşsiz insanı aşkınızı bulduysanız siz harika bir gün değil harika bir hayat geçirmek için çoktan limandan yol aldınız demektir. Bu harika hayatı size yaşatan yada yaşatacak olan koca bir hayatı sizinle paylaşacak olan sevgiliniz ile sevgili kombinleri modellerinden en azından birini paylaşmak çok anlamlı ve özel olacaktır.

Çift Sevgili Kombinleri

Sevgili kombinleri yada çift kombinleri olarak adlandırılan sevgili kıyafetleri bay bayan kombinlerinden oluşan birbirine uyumlu ve çoğu zaman anlamlı modellerden oluşur. Bu modeller arasında en çok tercih edilen kombinler sevgili tişörtleri, sevgili saatleri, sevgili yastıkları arasından seçilmektedir. Ayrıca sevgili kazakları ve sevgili gömlekleri, sevgili anahtarlıkları gibi pekçok kombin modeline sevgili kombinleri ve hediye kategorilerimizden ulaşabilirsiniz.

Çift kombinlerinden sevgili tişörtleri ve sevgili yastıkları modelleri tasarım ekibimiz tarafından siz sevgi dolu çiftlerimiz için özel tasarlanmakta ve modacix tarafından üretilmektedir. Bu kategoride Türkiye'nin her yerinde kombinlerimizi giyen pekçok çiftle karşılaşabilir ve hatta siz de beğeneceğiniz bir kombini beğenerek sevgi dolu çiftlerimiz arasındaki yerinizi alabilirsiniz. Kıyafetlerimizi sizin üstünüzde de görmek bizlere gurur ve çok büyük mutluluk yaşatacaktır.  Unutmayın sevgi paylaştıkça büyür. Sevgili kombinlerimizi sevdikleriniz ile paylaşarak sevginizi paylaşın, bir hayatı paylaşır gibi keyifle mutlulukla.

Sevgili kombinlerinden sevgili tişörtleri, sevgili saatleri, ve çift sevgili yastıklarına kısaca değinecek olursak;

Sevgili tişörtleri, en çok tercih edilen tasarımcılarımız tarafından sürekli yenilenen ve değişen modelleri ile aşıkların vazgeçemediği kombinlerdendir. Bay tişört ve bayan tişört modellerinin bay ve bayana uyumlu bir biçimde ve anlamlı bir biçimde kombinlenmesinden oluşur. Bu kombinlerin en önemli ve avantajlı özelliklerinden biri de aşkınıza özel olarak kişiselleştirilebilir olmasıdır. İsim baskılı sevgili tişörtleri yada resim baskılı sevgili tişörtleri yapılabilmekte böylece tamamı ile siz ve sevgilinize özel bir kombin oluşmaktadır.

Sevgili saatleri ise çiftler için yine harika bir çift kombini olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle erkekler için en önemli aksesuarlardan biri olan kol saatleri ile yapılan bay bayan kol saati kombinleri çiftlere yönelik son derece kullanışlı ve zamanı birlikte yakalayan anlamlı bir hediye olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle erkeklere hediye almak isteyen bayanlar için, çok zorlanmadan karar verebilecekleri sadece bir elbise yada saat almak yerine anlamlı, özel ve hatta birlikte kullanabilecekleri ayrıca birlikteliklerini simgeleyen saat kombinleri harika bir seçenek oluşturuyor.

Sevgili yastıkları modelleri için ise çok söz söylemeye gerek yok biribirinden sevimli ve anlamlı yastık kombinlerinden oluşmaktadır. Saten kumaşa basılmış ve yine sevgili tişört kombinlerinde olduğu gibi isim yazılarak yada resim basılarak kişiselleştirilebilir özellikleri ile en çok tercih edilen çift kombinleri arasındaki yerini almaktadır. Sevgili yastıkları modellerimize pekçok sevgiliye hediye seçeneğine hediye kategorisindeki ilgili alt kategorilerden ulaşabilirsiniz.

Çift sevgili kombinleri sipariş;

  • Kişiye özel yani isim yada resim baskılı olarak size özel olarak üretilen ürünlerde iade yada değişim mümkün olmamaktadır.

  • Kişiye özel ürünlerde kapıda ödeme kabul edilememektedir. Kredi kartı yada banka havalesi yöntemi ile sipariş verilebilir. Kapıda ödeme sistemini kullanmanız gerekiyorsa alternatif olarak sevgili kombinleri modellerinden isim baskılı yada resim baskılı olmayan kişiselleştirilmemiş ürünlerden birini seçebilirsiniz.

  • Tüm ürün istekleri yada talepleriniz ile ilgili WhatsApp hattımızdan müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Tüm sevenlere mutluluklar dileriz.

Modacix.com Ekibi

Sırala:
Güvenli Alışveriş
Telif Hakkı Modacix.com © 2017