Sevgili Anahtarlıkları


29,99₺ KARGO BEDAVA
WhatsApp
Güvenli Alışveriş

Kişiye Özel İsim Baskılı Sevgili Anahtarlıkları

İki kalbi birlikte attıran çift anahtarlığı. Kişiye özel üretilen isim baskılı sevgili anahtarlıkları. Kişiye Özel İsim Baskılı - Kalbim Senin İçin Atıyor Sevgili Anahtarlıkları.

"Sevgili Anahtarlıkları"

Sevgili Anahtarlıkları

İki kalbi birlikte attıran kişiye özel üretilen isim baskılı sevgili anahtarlıkları.
Anahtarlıklarınız birbirinizi tamamlasın! İki kalbi birleştiren isim baskılı bu sevgili anahtarlıkları ile iki kalp bir arada atıyor. Herkesin bir anahtarlığı mutlaka vardır. Her gün kullandığımız, elimizden düşürmediğimiz,   kullanışlı bir aksesuardır. Hele bu tasarımda olduğu gibi adınıza üretilmiş ve aşkınızla paylaşabileceğiniz bir modeli varsa, hele hele adınıza yapılmış bu anahtarlıkları hediye aldıysanız, yüzünüzdeki tebessümü hissettiğiniz mutluluğu hayal edebiliyoruz. Henüz size böyle bir anahtarlık alınmamış olabilir ancak sevdiğiniz varsa bu anahtarlıkları ona hediye ederek bu mutluluğa siz de şahit olabilirsiniz.

Kişiye özel sevgili anahtarlıklarını nasıl sipariş verebilirim ? Tek yapmanız gereken bu sayfadan siparişinizi vererek isimlerinizi bize iletmeniz. Tasarımcılarımız isimlerinize özel olarak hemen gerekli çalışmaları yaparak kişiye özel anahtarlığınızı baskıya gönderir. Dilerseniz baskı öncesi son halini WhatsApp yolu ile isteyerek görebilirsiniz. En kısa zamanda ürününüz hediye paketi ile dilediğiniz adrese gönderilir. Bu arada sevdiğiniz için not yazdırmayı unutmayın sakın ;)

Kişiye Özel İsim Baskılı - Kalbim Senin İçin Atıyor  Sevgili Anahtarlıkları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sevgili anahtarlıkları birbirini tamamlayan ahşap (MDF)'tan yapılmış kalp şeklinde 2 adet anahtarlıktan oluşur. Bu anahtarlıklardan birinde "kalbim senin" diğerinde ise "için atıyor" yazıp yine her birinde ait olduğu kişiye ait isimler basılmaktadır. Yan yana geldiğinde "Kalbim Senin İçin Atıyor" yazısı oluşmaktadır. Baskıda kullanılan boya, sağlığa zararlı olmayan, tamamen çıkmaya karşı dayanıklı baskıya özel su bazlı bir boyadır. 

  • Ölçüler: 6 cm X 4 cm
  • Kalınlık: 3 mm
  • Malzeme: Ahşap
  • 1 Adet ürün siparişi verdiğinizde tarafınıza iki adetten oluşan anahtarlık kombini gönderilir.


Ürün Kodu: MCSA18917200
Benzerlerini Bul
sevgili anahtarlıkları

(0) YORUM