Kişiye Özel İsim Baskılı Sevgili Anahtarlıkları

Bu sevimli anahtarlıklardaki çift, ellerindeki aşk balonları ile çok mutlu. İsim baskılı kişiye özel sevgili anahtarlıkları el ele tutuşmuş iki adet anahtarlıktan oluşur.

29,99₺
KARGO BEDAVA
Güvenli Alışveriş

Kişiye Özel Hediye

Kişiye Özel İsim Baskılı Sevgili Anahtarlıkları: Kişiye Özel İsim Baskılı Sevgili Anahtarlıkları

Bu sevimli anahtarlıklardaki çift, ellerindeki aşk balonları ile çok mutlu.
Aşıkların en belirgin özelliklerinden biri de el ele tutuşmasıdır. Sımsıkı aşk ile sevgi ile tutku ile tutuşan iki elden daha güzel ne vardır. Kısaca el ele tutuşmak mutluluktur. Birlikte ve bir olmaktır. İşte biz de bu mutluluğu size özel olarak hazırlanan hediyelik çift anahtarlıklarına taşıdık. El ele tutuşmanın romantizmin çiftler bu sevgili anahtarlıkları ile yaşıyor. Sürekli yanınızdan ayırmadığınız ve sevgilinizin adının yazılı olduğu bu anahtarlıklara sahip olmak bir eşini sevgilinize hediye etmek hem sevdiğinizi çok mutlu edecek hem de isminize özel bir anahtarlığınız olacak, dilerseniz hatıra olarak saklayın dilerseniz hemen kullanmaya başlayın tercih sizin.

Kişiye özel isim baskılı sevgili anahtarlıklarını nasıl sipariş verebilirim ? Ürün sipariş sayfasındaki isim bölümlerini doldurarak siparişinizi verebilirsiniz. Siparişiniz sonrası fotoğrafta gördüğünüz tasarımdaki sevgili anahtarlıkları isimleriniz basılarak hediye paketine koyularak ve varsa notunuz da yanına koyularak belirttiğiniz adrese kargoya verilir.

Anahtarlıklara Resim Bastırabilir Miyim? Evet Anahtarlıklara resim bastırabilirsiniz. Resim baskılı anahtarlıklar için sevgili kombinleri sayfamızı ziyaret ediniz.

Kişiye Özel İsim Baskılı Sevgili Anahtarlıkları Hakkında
İsim baskılı kişiye özel sevgili anahtarlıkları el ele tutuşmuş iki adet anahtarlıktan oluşur. Bu anahtarlıklar ahşap (mdf) malzemeden yapılmıştır. Erkek anahtarlığında bayan doğru koşan elinde kalpli balon taşıyan şirin bir adam bulunmakta, elindeki balonda ise sevgilisinin adı yazmaktadır. Bayan anahtarlığında ise, sevimli bir bayan erkeğe doğru koşmakta elinde tuttuğu balonda ise kendisine doğru koştuğu adamın adı yazmaktadır.

  • Ölçüler: 6 cm X 4 cm
  • Kalınlık: 3 mm
  • Malzeme: Ahşap
  • 1 Adet ürün siparişi verdiğinizde tarafınıza iki adetten oluşan anahtarlık kombini gönderilir.
  • Ürün kişiye özel olarak üretilecektir.
  • Kişiye özel ürünlerde iade yada değişim yapılmamaktadır. 


Ürün Kodu: MCSA18917201
Benzerlerini Bul
sevgiliye anahtarlık, kişiye özel anahtarlık, sevgiliye özel anahtarlık, sevgili çift anahtarlık, kişiye özel anahtarlık, sevgiliye anahtarlık hediye, çift anahtarlıkları, sevgiliye hediye, doğum günü hediyeleri

Kişiye Özel İsim Baskılı Sevgili Anahtarlıkları (0) YORUM