Baskılı Tişörtlerin En Özeli Kişiye Özel İsim Baskılı Tişörtler

Baskılı tişörtlerin en özeli kişiye özel isim baskılı tişörtler. Bu tişört modelleri üç farklı konseptte tasarlanmaktadır. Bunlardan ilki kişisel kullanıma dönük olarak tasarlanan kendinizin giyebileceği ve isminiz basılacağı kişiye özel tişört modelleridir. İsminizi bastırarak giyebileceğiniz mevcut tasarımlar dışında, fotoğrafınızı da bastırarak isim yazılı fotoğraf baskılı tişörtler yaptırabilirsiniz. İkinci grupta ise arkadaşlara özel olarak tasarlanmış best friends tişörtleridir. Bu tasarımlar arkadaşlarınız ile beraber giyebileceğiniz birbirini tamamlayan tişört gruplarıdır. Üçüncü ve son gruptaki tasarımlar ise isim yazılı kişiye özel sevgili tişörtleri. Aşıklara özel olarak hazırlanan birbirini tamamlayan romantik ve eğlenceli tasarımlardan oluşan tişört kombinleridir. Yine sevgili tişörtlerinin de fotoğraf baskılı isim baskılı modelleri mevcuttur. 

Baskının uygun yıkama koşullarında uzun süre çıkmaması ve canlı durması için özel olarak belirlenmiş en iyi kumaş oranı kullanılmaktadır. Bu oran 70 pamuk ve 30 polyester kumaştan oluşmaktadır. Ayrıca sağlığa uygun su bazlı boyanın kullanılabilmesi için beyaz renk kumaş kullanılmıştır.

Özel baskılı tişört modellerimize tişört kategorisinden ulaşabileceğiniz gibi, model istekleriniz için yada siparişleriniz için aşağıdaki WhatsApp hattımızdan iletişim kurabilirsiniz.


WhatsApp Sipariş
0553 803 16 93

- yada -

Baskılı Tişörtlerin En Özeli Kişiye Özel İsim Baskılı Tişörtler (0) YORUM