KARGO, İADE, DEĞİŞİM BEDAVA

Erkek Kargo Pantolon

Blog: Tarih: 2016-05-25 Gösterim: 3016
Erkek Kargo Pantolon

Klasik erkek pantolon modellerinde iki arkada iki yanda cep bulunurken, dizin yan taraflarına koyulmuş ek iki cep ve daha rahat bir kesimle oluşturulan salaş pantolon tiplerine kargo pantolon denir. 

Bu önerimiz özellikle beylere. Telefondur, cüzdandır, anahtardır derkek bazen dört tane pantolon cebinin yetmediğini hissederiz, yettiğini varsaysak bile pantolonun arka cebindeki cüzdan çoğu zaman her oturma noktasında insana çok büyük rahasızlık veriyor. Eee bayanlar gibi yanınızda sürekli birşeyler koyacağınız bir çanta da taşımadığınıza göre satın alacağınız bir kargo pantolon sizin imdadınıza çok rahat yetişebilir.
Klasik erkek pantolon pantolon yada kumaş pantolonlara göre gabardin tarzı nispeten dahar rahat kumaştan bol kesimle oluşturulan ve son zamanlarda dar kesimli modelleri de oldukça revaçta olan kargo pantolonları asker pantolonlarından esinlenilerek yapılmıştır. Özellikle seyahat edenler için giyimi kolay bir pantolon türüdür. En şık kombinlecenek kıyafetler ise üstte tişört ayakta ise rahat bir ayakkabbı olurken asker botu tarzı ayakkabılarda pantolonun ruhuna uygun bir stil oluşturmaktadır.
 
Erkek kargo pantolon modellerine gözattığımızda ise ceplerde iki düğme yada tek düğme kullanılırken yine cep kapaklarının yapışkanlı olduğu modeller de bulunmaktadır. En çok tercih edilen modellerde kullanılan renk ve desenler ise haki yeşili kamuflaş ve son yıllarda mavi kamuflaj ile düz haki yeşili, kahverengi, siyah, lacivert ve gri tonlardır.
 
erkek kargo pantolon
boyfriend pantolon 2
erkek kargo pantolon 3
kargo pantolon 5
TÜMÜNÜ İNCELE
** Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Bildirdiğiniz mail adresiniz yayınlanmaz.

YORUMLAR

Tarih: 2017-04-29 11:39:41 Gönderen: Modacix
Merhaba, anlaşmalı firmamız Yutiçi Kargo firmasıdır.
Tarih: 2016-12-21 09:52:40 Gönderen: YAKUP KADİR ERDOĞAN
SİZDE PTT KARGODAN VEYA ARAS KARGODAN KAPIDA ÖDEME YAPILIYORMU ??

YORUMLAGüvenli Alışveriş
Telif Hakkı Modacix.com © 2017