KARGO, İADE, DEĞİŞİM BEDAVA

İç Giyim

Sırala:

Seksi Bayan Erkek İç Giyim

İç giyim modellerimiz üç ana kategoride toplanmaktadır. Bu kategorileri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

  • Bayan İç Giyim
  • Erkek İç Giyim
  • Fantazi İç Giyim

Şimdi kısaca bu kategorileri inceleyelim.

İç Giyim Modellerimiz

Bayan İç Giyim

Bayan iç giyim modellerimiz özenle seçilmiş yeni sezon modeller ve Pierre Cardin gibi kaliteli iç giyim markalarının modellerinden oluşmaktadır. Bayanların tercih ettiği en popüler iç çamaşırı modellerine, seksi jartiyerler, babydoll modelleri, gecelik modelleri, sütyen külot takımları gibi aradığınız tüm bayan iç giyim modellerine ulaşabilirsiniz. Bu kategoride en popüler ürün gruplarını gecelik takımları, babydoll ve jartiyer modelleridir. Babydoll ve jartiyer modellerimizin fantazi iç giyim kategorisinde olanlarına Fantazi Gecelik ve Fantazi İç Giyim sayfalarından ulaşabilir en seksi ve özel tasarım modelleri inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Erkek İç Giyim

Erkek iç giyim modellerimiz içinde erkek boxer, külot modellerini inceleyip sipariş verebilirsiniz. Klasik erkek boxer modelleri dışında özel baskılı seksi resimli erkek boxer modelleri, yada seksi yazılı erkek iç çamaşırlarına da ulaşabilirsiniz. Bu boxer modelleri daha çok seksi, eğlenceli yada komik yazılardan ve tasarımlardan oluşmaktadır. Özellikle bayanların eşlerine hediye ettiği bu boxer modellerimizi incelemenizi öneririz.

Fantazi İç Giyim

Bayan iç giyim modellerinin en seksi olanlarına bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Bayan fantazi iç giyim modelleri sayfamızda en çok talep gören fantazi kostümleri, babydoll modelleri, seksi gecelik modelleri ve en seksi jartiyer modelleri ile pekçok fantazi iç giyim ürün grubuna ulaşabilirsiniz. Bu fantazi iç giyim modellerinin en popüler olanları fantazi kostümleri, vücut çorapları, babydoll grubudur. Ayrıca fantazi aksesuarlarına da bu kategori altından ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en popüler ve özel iç giyim modellerini çok özel fiyatlar ile sipariş verin, ister kapıda nakit ödeyin ister kredi kartıyla peşin yada taksitle ödeme yapın gizli kargo ile en kısa sürede size ulaştıralım.

İç Giyim Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her kadın kendini özel hissetmek ister ama rahat ve huzurlu da hissetmek ister. Ancak en önemlisi kuşkusuz sağlık. Erkekler için de kuşkusuz en önemlisi sağlık. O halde iç giyim ürünlerini seçerken sağlığımıza iyi yönde etki edecek çamaşırları seçmemiz gerekir. Bunun için öncelikle günlük kullanım için nefes alabilen pamuklu kumaştan yapılmış teri çeken ve zararlı mikroorganizmaların daha az ürediği kumaşlar tercih edilmeli. Zaten günlük kullanım için üretilen iç çamaşırlarını pekçoğu günümüzde pamuklu kumaştan üretilmektedir. Günlük hayatta uzun süre giyilmeyen özel fantazi iç giyim ürünlerinde ise vinyl deri gibi seksi kıyafeti seksi gösteren ve dar kesim kumaşlar kullanılmaktadır. Kuşkusuz sağlık açısından günlük kullanımda vücudunuzu sıkı bir şekilde saran dar iç çamaşırlarından çok daha rahat sizi bunaltmayacak ve terletmeycek iç çamaşırlarına yönelmek gerekir. Özellikle göğüs ve genital bölgeler için sıkı kıyafetlerden kaçınılmalı ve mikroorganizmalardan korunmak için sık sık değiştirilmelidir. Seksi iç çamaşırı mı? Sağlıklı iç çamaşırı mı? tercih edilmeli sorularının içinden çıkmak bazen zor olabilir bu sorulara verilebilecek en iyi cevap iksinden de vazgeçmeyin. Seksi görünmek için çoğu zaman dantelli yada renkli iç çamaşırlarını tercih ediyoruz ve bu modellerde kullanılan boyalar doğal olmayıp alerjik olabiliyor. Bu seksi modellerden vazgeçemiyorsak en kesin ve doğru seçim için marka olan ürünleri tercih edin. Sürekli aynı markaların ürünlerini kullanın. Diğer markaları kullananlardan fikir alın. Çamaşırlarınızı pamuklu seçin ve sık sık değiştirin.

Sipariş Ver

  • İç giyim ürünleri gizli kargo olarak gönderilir. Kargo içeriği belli olmaz.
  • İç giyim ürünleri gönderim süresi değişmekle birlikte ortalama gönderim süresi 2-3 gün olmaktadır.
  • Ürünler özel kutusunda gönderilir.
  • Sadece iç giyim ürünlerine mahsus olarak hijyenik şartar ve ilgili yasalar doğrultusunda değişim yada iade yapılmamaktadır.
  • İç giyim kategorsi; "Bayan İç Giyim", Erkek İç Giyim ve yetişkinlere yönelik olarak "Fantazi İç Giyim" olmak üzere üç alt kategoriden oluşur.
  • "Fantazi İç Giyim" kategorisi yetişkinlere özel ürünler içerdiği için "İç Giyim" üst kategorisinde yer almamaktadır. Fantazi iç giyim ürünlerini incelemek için "Fantazi İç Giyim" kategorisine gitmeniz gerekmektedir.
  • Tüm iç giyim ürünlerinin ödemesini kapıda nakit olarak yapabilir yada kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerinizde 9 taksite kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş
Telif Hakkı Modacix.com © 2017