KARGO, İADE, DEĞİŞİM BEDAVA

Bayan İç Giyim

İç Giyim Bayan İç Giyim Modelleri Seksi Bayan İç Çamaşırları

Bayan İç Giyim Sipariş

Bayan iç giyim kategorisinde kendinizi rahat ve özel hissedebileceğiniz 3'lü kombinezon takım,6'lı penye takım  (Çeyiz Takımı), gecelik, sabahlık takım, jartiyer, büstiyer, kadın atlet, kadın atlet külot takım, kadın badi, sütyen, sütyen külot takım, fantazi iç giyim ve daha bir çok bayan iç giyim ürünü satışı yapılmaktadır. En çok beğenilen iç giyim markalarının modellerinden dilediğinizi avantajlı fiyat seçenekleri ile ister kapıda ödeme ister kredi kartı ile ödeyin. Gönül rahatlığı ile iç çamaşırı siparişlerinizi verebilmeniz için kargo içeriği kargo paketinde belirtilmez. İç çamaşırı siparişinizin içeriği gizli olarak gönderilir.

  • Kredi kartıniz ile 9 taksite kadar avantajlı fiyatlar ile taksit yaptırabilirsiniz.
  • Dilerseniz siparişinizi kapıda teslim alırken ödemesini nakit yapabilirsiniz.
  • Tüm iç giyim modelleri özel kutusunda ve gizli kargo olarak gönderilir. Kesinlikle kargo poşetinde ne olduğu belli olmaz ve içeriği hakkında hiçbir bilgi belirtilmez.
  • İç giyim modellerinin oratalama kargo hazırlık süresi 3-4 gündür.
  • İç giyim modellerinde hijyenik kurallar ve yasalar gereği kesinlikle değişim yada aiade yapılamamaktadır.
  • Bayan iç giyim kategorsinde yer alan modeller; 3'lü Kombinezon Takım, 6'lı Penye Takım, Çeyiz Seti, Babydoll Modelleri, Badi, Bayan Atlet, Bayan Atlet & Külot Takımları, Gecelikler, Gecelik Sabahlık Takımları, Jartiyer & Büstiyer Modelleri, Sütyenler, Sütyen & Külot Takımlarıdır. Ayrıca Fantazi İç Giyim ve Erkek İç Giyim modellerimiz için İç Giyim kategorsini ziyaret edebilir bu bölümde yer alan Fantazi İç Giyim ve Erkek İç Giyim kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.
Sırala:
Güvenli Alışveriş
Telif Hakkı Modacix.com © 2017