Sevgiliye Hediye

Hediye almak bir gönül işidir. Gönülden alınır, gönüle alınır. Hele bu gönül sizin için çarpıyorsa hediye çok daha büyük anlam kazanır. Öyle büyük bir anlamdır ki ne taşıdığı değer ile ne ağırlığı ile ne eşsizliği ile ölçülebilir. Tek ölçü kriteri vardır ki o da seven iki kalbin birlikte atışında gizlidir. Onun adı aşktır. Aşkla alınan hediye taşıdığı anlam itibari ile herkesin önünde saygı ile eğildiği mutluluk kaynağıdır.

Sevgiliye Hediye Önerileri

Aşkın tanımını yapmak zordur. Seviverirsin birdenbire oluverir anlamassın ne olduğunu bir de bakmışsın ki düşmüşssün o uçsuz bucaksız sevgi denizine. Düştüğün denizde yeni ismine kavuşursun "sevgili". Kim koydu, ne zaman ismim değişti diye düşünme vakti zamanı geldiğine bir ses duyacaksın "sevgilim" diye. Sevgi ile aşk ile mutlu etmek için çok çaba sarfetmiceksin zaten kendiliğinden seveceksin mutlu edeceksin. Her şeyin en güzelini en özelini ona almak isteyeceksin. Özel günleriniz olacak tanışma günleriniz, doğum günleriniz, evlilik yıldönümleriniz bunlar en mutlu en özel günleriniz olacak. İşte o zaman biz yanınızda olacağız. Doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi, evlilik yıldönümü hediyesi ve diğer tüm özel günleriniz için mutluluğunuza ortak olacağız. Sevincinizi neşenizi keyfinizi paylaşacağız. Sevdiğinizi, sevgilinizi mutlu etmeniz için ona en özel anlamlı yada sevgi dolu hediyeyi seçmeniz için yanınızda olacağız.

Evet yukarıda anlattığımız nedenle yani aşktan sebep hediye seçmek zor iştir vesselam ve bir okadar da önemlidir. Özenli olmak gerekir. En güzelini seçmek gerekir. Çünkü sevgili herşeyin en güzelini hakeder. O halde bu kadar önemli bir konuda bir kaç öneri vermemiz yerinde olur.

Hediye önerileri şu başlıklar altında genel olarak gruplanabilir.

  • Birlikte Kullanabileceğiniz Hediyeler
  • Kişiye Özel Hediyeler
  • Erkek Sevgiliye Hediye
  • Bayan Sevgiliye Hediye

İşte size bu hediye gruplarından seçtiğimiz bazı sevgiliye hediye önerileri;

Sevgili Kombinleri

Sevgili kombinleri bay ve bayan giyim aksesuar ürünlerinin çiftlere özel olarak kombinlenmesi ile oluşan çiftlerin birlikte kullanabilmesi nedeni ile kullanışlı bir hediye önerisidir. Kullanışlı aynı zamanda da anlamlı bir hediye seçeneğidir.Özellikle sevgili tişörtleri kategorsine gözatmanızı öneririz. Birlikte sonsuza kadar, kalbim senin için atıyor, selvi boylum al yazmalım gibi sevgi dolu ve birlikte kullanıldığı zaman anlam kazanan modelleri mevcuttur. Sevgili tişörtlerinin bir başka sizi ve sevdiğinizi mutlu edecek özelliği ise size özel olarak yapılabilmesidir. Dilerseniz mevcut modellere isminizi yazdırabilir, isterseniz kendi resimlerinizi bastırabilirsiniz. Nasıl harika değil mi ;) Ayrıca erkeklerin en önemli aksesuarlarından olan kol saatlerinin bayan saatleri ile kombinlenmesinden oluşan çift sevgili saatleri de anlamlı ve birlikte kullanabileceğiniz hediye önerilerimiz arasındadır. Tüm bu kombinlere ek olarak çift yastıkları da yine anlamlı ve özel tasarımları ile ve bir yastıkta kocayan, kocayacak olan sevgililer için harika bir hediye seçeneği olacaktır. Bu yastıkları bayanlar ağırlıklı olarak hatıra amaçlı veya dekoratif amaçlı olarak kullanmaktadır.

Kişiye Özel Hediye Önerileri

İşte size birbaşka ilginç ve anlamlı hediye önerisi daha. Aldığınız hediye başka hiçkimsede olmasın size özel sadace sizin için üretilmiş olsun. Dilerseniz fotoğraflarınızı basılı olduğu bir anahtarlık yaptırabilirsiniz. Yada sabahları çayınızı kahvenizi birlikte yudumlayabileceğiniz resminizin basılı olduğu size özel bardak kupa yaptırabilirsiniz. Bilgisayarı eşiniz çok mu kullanıyor o halde sürekli sizi görmesini isteyebilirsiniz. Her an yanında olmak iş yerinde bile olsa güzel olabilir. O halde ona özel bir mouse pad yapın ve hediye edin. Puzzel'a ne dersiniz. Resminizin basılı olduğu harika bir hatıra. Tişört, saat, çakmak daha pekçok kişiye özel hediye seçeneğini kişiye özel hediye linkinden ulaşabilirsiniz.

Hediyelik Çikolata & Aşk Kavanozu

Evet çoğu zaman erkekler bayanlara çikolata gönderir ve bu hediyeler aşk ve çikolata dolu olması nedeni ile çok popülerdir ama erkeklerde en az bayanlar kadar çikolataya bayılır. Çikolata ile dolu sevgilinize özel hazırlanmış aşk kavanozlarımızı mutlaka incelemelisiniz. Unutmayın erkeklerde çikolatayı sever hele bu bir aşk kavanozu şeklinde ise oldukça da anlamlı olacaktır.

Fotoğraf Çerçevesi & Albüm

Hatıralar önemlidir. Fotoğraflar en unutulmaz anları ölümsüzleştirir. Çok güzel hazırlanmış fotoğraf çerçeveleri veya albümler ile anılarınızı ölümsüzleştirmek belkide hediyelerin en güzeli olacaktır.

Hediye Sepeti

Sevgilinizin sevebileceği birkaç hediyenin birarada olduğunu düşünün belki peluş bir ayıcık ve yanında gül demeti tüm bunları bir de sevginizi belli edecek çok şık bir kalp kutuya koyarsak hayal edin taşıdığı anlam ve sevdiğinizin bu hediyeyi aldığı zamanki mutluluğunu. 

Hediyelik İç Giyim (+18) Erotik Ürünler

Biraz muzur musunuz ? Seksi erotik hediyeler almak da bazen sevdiğinizi mutlu edebilir. Bu konuyu bir düşünün. Özellikle erkek sevgiliye hediye önerimiz olan eğlenceli boxer modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Hediyelik Saat & Çanta & Takı & Aksesuar

Erkekler ve bayanlar için vazgeçilmez aksesuarlar vardır. Kol saatleri, çantalar bunların başında gelir. Erkek saat modelleri,bayan saat modelleri, çanta modelleri, takılar gibi pekçok aksesuar modelinden birini sevgilinize hediye olarak seçebilirsiniz. Hem güzel bir hediye hem de kullanabileceği ihtiyacını gören bir hediye seçmek çoğu zaman en iyi hediye tercihlerinden birini oluşturur.

Tişört & Giyim Hediye Önerileri

Bayan ver erkek tişört modellerimiz içinde bulunan tasarımcılarımız tarafından özellikle sevgililer için üretilmiş modellerimizi hediye almadan önce mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

Hediye Çiçek & Çiçek Sepeti

İşte özellikle bayanların sevdiği harika bir sevgiliye hediye önerisi tabiiki çiçek sepetleri. Bu hediyeyi çok sevecek demeye bile gerek yok çiçekleri ne kadar sevdiklerini artık hepimiz biliyoruz ;)

Hediyelik Kanvas Tablo

Hem dekoratif olarak kullanabileceğiniz, hem de resim yada dilediğiniz tasarımı bastırarak güzel ve özel bir hatıra haline getirebileceğiniz hediye önerilerimizden biridir. Kullanışlı ve dekoratif değeri olan bir hediye seçeneğidir.

Mutfak & Ev Hediyesi

Hanımları evleri hele evlerindeki mutfak bölümü ne kadar önemlidir biliriz. O halde onların en çok zaman geçirdikleri yere özenle hazırlanmış şık bir hediye de çok iyi bir tercih olabilir. Bizden söylemesi ;)

Peluş & Sevimli Hediye

Biri  peluş mu dedi. İsmi bile güzel. Sevimli bir hediye her zaman en iyi hediye seçeneklerinden biridir. Unutmayın sevimli şeyler her zaman sevilir.

Evet evlilik yıldönümünüz mü var, sevgililer günü, yada doğum günü hediyesi mi arıyorsunuz tüm özel günleriniz için en güzel hediye seçeneklerini sizin için seçtik.

Şimdiden keyifli alışverişler :)


Alt Kategoriler