Harfli Kol Düğmesi


84,99₺ KARGO BEDAVA
WhatsApp
Güvenli Alışveriş

Kişiye Özel Harfli Siyah Kol Düğmesi

Siyah yüzey de dahil olmak üzere tamamı metaldir. Üst yüzey siyah metal Diğer yüzeyler gümüş rengindedir. Özel şık Kol düğmesi kutusu ile gönderilir.

"Takım elbise yada smokin şık yapar! İsminizin baş harflerinden hazırlanmış kol düğmeleri ise sizi şık olmaktan çıkarır tarz yapar!"

Harfli Kol Düğmesi

Bu şık isim baş harfli kol düğmeleri üstüne dilediğiniz harfleri yazıyoruz. Kol düğmeleri  metalik gri renkte olup yazı yazılan üst yüzey ise siyah renktedir. Siyah ile gümüş rengin muhteşem uyumu bu baş harfli kol düğmelerinde buluşmuştur. Özellikle yeni evlenen beyler için damatlık ile takılabilecek harika bir kol düğmesidir. İster kendi isminizin baş harflerini, isterseniz sevdiğiniz ve sizin isminizin baş harflerini yazdırarak, şıklığınız ve kişiselleştirilmiş size özel olarak hazırlanmış kol düğmeleriniz ile dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız. Sadece evlenirken değil iş yerinde, özel davetlerde toplantılar da da bu şık düğmeleri tercih edebilirsiniz. Beylerin kendileri için tercih ettikleri bu özel tasarım düğmeleri, hanımlar da özellikle doğum günü, evlilik yıldönümü, sevgililer günü gibi özel günlerde beylere hediye etmek için tercih etmektedir.

  • Her bir düğme için aynı harf yada farklı harf yazdırabilirsiniz.
  • Harf yazılı yüzey de dahil metalden yapılmıştır.
  • Gümüş rengindedir, yazılı yüzey siyahtır.


Ürün Kodu: MCKD551822
Benzerlerini Bul
isim baş harfli kol düğmesi

(0) YORUM
İsim Yazılı Kol Düğmesi