KARGO, İADE, DEĞİŞİM BEDAVA

Erkek Kargo Pantolon

Sırala:

Erkekler İçin Çok Cepli Kargo Pantolon Modelleri

Son yıllarda bayanların da talep gösterdiği kargo pantolonlar daha çok erkeklerin tecih ettiği maskülen pantolon modelleridir. Pekçok farklı isimle de adlandırılır. Özellikle düze renkler polisiyede kamuflaj modelleri askeriyede kullanılmakla birlikte genel olarak çalışırken yada gezerken tercih edilmketedir.

Modellerimiz klasik kargo pantolon modellerine göre tasarlanmış olup iki farklı kalıpta dikilmiştir. İlk kalıp daha çok gençlerin  tercih ettiği slimfit diye adlandırılan dar kalıp modellerdir.  Diğer kalıp ise kalsik beden ölçülerinde tasarlanmış standart kalıplardır. Dar kalıp modellerin standart kalıp pantolonlara göre kumaş olarak hiçbir farkı yoktur. Kullanılan kumaşlar konforu ön planda tutmak üzere liklralı olarak seçilmiştir. Likralı pantolonlar esneyebilir yapısı ile standar kumaşlardan kat kat rahattır. Bir avantajıda beden ölçüsünden 1-2 cm kadar esneme payının olmasıdır. Tam size uygun bedende aldıysanız kilo alsanız bile bu özellik sayesinde pantolonu giyinmeye devam edebileceksinzidir. Size uygun beden için mutlaka ürün sayfalarındaki açıklama kısmındaki beden tablolarını inceleyiniz.

Fazla sayıdaki cebi ile, esnek kaliteli kumaşı ile, gerek çalışırken gerek gezerken gerek günlük hayatta bu modellerin mümtelaları için vazgeşilmez olan kargo pantolonları ilk defa giyecekler için de iyi bir seçenek oluşturmaktadır.


Güvenli Alışveriş
Telif Hakkı Modacix.com © 2017