KARGO, İADE, DEĞİŞİM BEDAVA

Kargo Pantolon

Kargo pantolon modelleri. Erkek kargo pantolon, askeri kamuflaj pantolon, çok cepli bayan kargo pantolon modelleri.

Bayanlar gibi erkeklerin de giyim kuşamda dikkat ettiği noktalar vardır. Pantolon için konuşacak olursak rahatlık, şıklık, konfor bu dikkat edilen noktaların en başında gelir. İşte bu doğrultuda erkeklerin klasik erkek pantolon dışında en çok tercih ettiği pantolon modellerinden olan kargo pantolon modellerinin en rahat ve güzel modellerini biraraya getirdik.

Kargo Pantolon Modelleri

Pekçok erkeğin rahat olduğu için tercih ettiği kargo pantolon modelleri, fonksiyonel kullanım kolaylığı ile de pekçok meslekten çalışanın yoğun talebi ile karşılaşmaktadır. Bazen bir itfaiyeci, bazen bir asker, bazen bir orman işçisi için adeta bir kurtarıcıdır. Aksesuar yada iş sürecinde lazım olan alet edavatı çok sayıdaki ceplerinde muhafaza edebildiği için yada rahat hareket imkanı sağladığı için bu pantolon modellerinin tercih edildiğini görüyoruz. Ayrıca yürüyüş yapmayı sevenler, seyahat edenler, özellikle gençler ve üniversiteliler arasında da yine çok talep gören tarz ve şık pantolon modellerindendir. Bayanlar için bayan kargo pantolon ve erkekler için erkek kargo pantolon modelleri bulunmkatadır. Ancak kargo pantolon temel özellikleri itibari ile daha çok erkek pantolon modeli olarak bilinmekte ve yaygın olarak erkekler tarafından kullanılmaktadır.

Erkek Kargo Pantolon

Erkek kargo pantolon modellerimiz likralı özel esnek kumaştan üretilerek özellikle rahat bir kullanıma sahip olması hedeflenmiştir. Kargo pantolonların çok cepli fonksiyonel yapısı aynen korunmuştur. Herkes tarafından giyilebilmesi için yine klasik kargo pantolon tasarımı ve cep yapısı kullanılmıştır. Başta haki, yeşil, siyah, kahverengi, mavi olmak üzere pekçok rengine ulaşmanız mümkündür. Slimfit ve rahat kalıp olmak üzere iki farklı kesimde de zevkinize uygun modelleri bulmanız mümkündür.

Kamuflaj Pantolon

Erkek giyim pantolon kategorisinde kargo pantolon modelleri içinde yine en çok talep gören modellerden biri de kamuflaj desene sahip askeri pantolon modellerinden olan kamuflaj pantolon diğer adı ile kamuflaj kargo pantolon modelleridir. Bu modeller de daha çok avcılar, askerler ve polisler için tercih edilmekle birlikte yine gençler tarafından da yoğun bir ilgi görmektedir.

Bayan Kargo Pantolon

Bayanların talebine cevap verebilmek için kargo pantolonlarımızdan erkek slimfit pantolon modelleri bayanların kullanımına uygun olarak unisex olarak üretilmektedir.

Kargo Pantolon Sipariş 

  • Kargo pantolon modellerinde sitedeki mevcut stoklar dışında toptan satış yapılmamaktadır. Mevcut bedenler arasından sipariş verilebilmektedir.
  • Ortalama kargolama süresi 1-2 gündür.
  • Kargo pantolonunuzu sipariş verirken beden ölçülerine, slimfit olup olmadığına dikkat ediniz. Bu bilgilere satın alacağınız ürün sayfasından ulaşabilirsiniz.
  • İnternetten yada WhatsApp hattımızdan siparişinizi verebilirsiniz.

Kargo pantolonunuzü iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Sırala:
Güvenli Alışveriş
Telif Hakkı Modacix.com © 2017