King Queen Tişört | Kalp Asalı King Queen Tişört

Kalp Asalı King Queen (Kral Kraliçe Figürlü) Sevgili Tişörtleri. Bu modelimizde klasik king quenn sevgili tişörtlerinden farklı olarak daha sevimli sempatik olan bir kral ve kraliçe figürü de kullanılmıştır.

64,99₺
WhatsApp Sipariş
0553 803 16 93

Güvenli Alışveriş
KARGO BEDAVA 35 TL Üstü

Sevgili Tişörtleri

" King Queen Tişört | Kalp Asalı King Queen Tişört King Queen Tişört | Kalp Asalı King Queen Tişört. "

Kıyafetlerinizi hayal edin kral ve kraliçelere layık olsun. Hayal etmenin ötesinde bu hayalinize sahip olabilirsiniz. Hele aşkı bulmuş ve kralınıza kavuştu iseniz yada kraliçenizi buldu iseniz, hayalinize en yakın olabileceğini düşündüğümüz bu tişörtler tam size göre. King Quenn Sevgili Tişörtleri mutlu çiftlerin en çok giydiği sevgili kombinleri arasındadır. Bu modelimizde klasik king quenn sevgili tişörtlerinden farklı olarak daha sevimli sempatik olan bir kral ve kraliçe figürü de kullanılmıştır.

Kral Kraliçe King Queen Çift Tişörtlerinin Tasarımı

Erkek tişört modelinde sevimli bıyıklı bir erkek figürü bulunurken hemen altında kral anlamında gelen "KING" yazısı bulunmaktadır. Bayan tişört modelinde ise yine sevimli bir kraliçe figürü bulunmaktadır. Kraliçenin üstünde bir de kuş figürü bulunur. Yine kraliçe figürü üstünde ise kraliçe anlamında gelen "QUENN" yazısı bulunmaktadır.

King Queen Çift Tişörtleri Kombini Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Erkek modelinde kral (king) bayan modelinde kraliçe (queen) tasarımı bulunan bir kombindir.
  • Tişörtlerin kumaş rengi beyazdır.
  • Baskıda tamamen sağlığa zararlı olmayan su bazlı boya kullanılmaktadır.
  • Tişörtlerin hatıra olarak da kalabilmesi için; baskının uzun süre çıkmadan kalması ve kaliteli olması için en uygun kumaş türü olan % 60 Polyester, %40 Pamuklu kumaş kullanılmaktadır.
  • Erkek ve bayan tişörtlerinin kesimleri aynı olup aşağıdaki beden tablosuna göre beden ölçülerinizi seçebilirsiniz.
  • 30 derece üstünde sıcaklıkta yıkamayınız.
  • Kral kraliçe sevgili tişörtlerine alternatif olarak sevgili kombinlerini inceleyebilirsiniz.
  EN BOY
XS 44 59
S 47 64
M 49 66
L 52 70
XL 55 74

** Ölçüler cm olarak hesaplanmıştır.


Ürün Kodu:MCT18917116
Benzerlerini Bul
kral kraliçe sevgili tişörtleri, king queen sevgili tişörtleri, çift tişörtleri king queen, sevgili tişörtleri king queen, king queen tişört, king ve queen tişörtleri, queen king sevgili tişörtleri, kral kraliçe tişörtleri, kral kraliçe, king queen, sevgili kombinleri, çift kombinleri, çift tişörtleri, doğum günü hediyeleri, sevgiliye hediye, kombin, sevgili kombinleri tişört, sevgili kombini tişört, sevgili kombin tişört, sevgili tişörtü

(0) YORUM
BENZER