Baskılı Tişörtlerin En Özeli Kişiye Özel İsim Baskılı Tişörtler BLOG

Baskılı tişörtlerin en özeli kişiye özel isim baskılı tişörtler. Bu tişört modelleri üç farklı konseptte tasarlanmaktadır. Bunlardan ilki kişisel kullanıma dönük olarak tasarlanan kendinizin giyebileceği ve isminiz basılacağı isim baskılı tişörtlerdir. İsminizi bastırarak giyebileceğiniz mevcut tasarımlar dışında, fotoğrafınızı da bastırarak isim yazılı fotoğraf baskılı tişörtler yaptırabilirsiniz. İkinci grupta ise arkadaşlara özel olarak tasarlanmış best friends tişörtleridir. Bu tasarımlar arkadaşlarınız ile beraber giyebileceğiniz birbirini tamamlayan tişört gruplarıdır. Üçüncü ve son gruptaki tasarımlar ise kişiye özel isim yazılı sevgili tişörtleri. Aşıklara özel olarak hazırlanan birbirini tamamlayan romantik ve eğlenceli tasarımlardan oluşan tişört kombinleridir. Yine sevgili tişörtlerinin de fotoğraf baskılı isim baskılı modelleri mevcuttur. 

Baskının uygun yıkama koşullarında uzun süre çıkmaması ve canlı durması için özel olarak belirlenmiş en iyi kumaş oranı kullanılmaktadır. Bu oran 70 pamuk ve 30 polyester kumaştan oluşmaktadır. Ayrıca sağlığa uygun su bazlı boyanın kullanılabilmesi için beyaz renk kumaş kullanılmıştır.

Kişiye özel tişört modellerimize tişört kategorisinden ulaşabileceğiniz gibi, model istekleriniz için yada siparişleriniz için aşağıdaki WhatsApp hattımızdan iletişim kurabilirsiniz.


WhatsApp Sipariş
0553 803 16 93

- yada -

Alışveriş Önerileri
Kalpten Seviyorum (Kişiye Özel İsim Baskılı)

HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ELİNİZE SAĞLIK  ..

59,99₺

Kalpten Bağlıyız (isim baskılı kişiye özel)

İsim Yazılı Kişiye Özel Kalpli Sevgili TişörtleriB..

59,99₺

İsim Baskılı 13 14 Güneşimsin Herşeyimsin

BASKI VE TİŞÖRT ÖZENLE HAZIRLANMIŞ VE KALİTELİYDİ ..

59,99₺

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı

FOTOĞRAF BASKILI SEVGİLİ TİŞÖRTLERİÇiftlerin en gü..

59,99₺

Fotoğraf Baskı

TİŞÖRTE FOTOĞRAF BASKIFotoğraflarınızı gönderin, ..

29,99₺

Mutluluktan Uçuyorum (isim yazılı kişiye özel)

Mutluluktan Ayakları Yerden Kesilenleri De Unutmad..

59,99₺


(0) YORUM
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.