Gecelik

Çeyizlik gecelik pierre cardin 6 lı gecelik setleri ve çok daha fazlası.
Gecelik Modelleri

Seksi mi görünmek isiyorsunuz, zarif mi görünmek istiyorsunuz, şık mı olmak istiyorsunuz, konforlu mu giyinmek istiyorsunuz! tüm evet cevaplarınız için ayrı ayrı size en uygun modelleri araştırdık ve siparişinize hazır duruma getirdik. Hemen şimdi size en uygun gecelik modellerini inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Gecelik Sipariş
Birbirinden şık bayan saten ipek gecelik sabahlık takımları ücretsiz kargo, uygun fiyat ve kapıda ödeme seçenekleri ile sizi bekliyor. Üstelik 9 taksit imkanı ile dilediğiniz kadar alışverişin tadını çıkarın.

Saten Gecelik
Saten gecelik % 100 Pamuk lifinden üretilen ve saten adı verilen kumaş türü penye tütü iplikler ile yüksek sıklıkta 4'e 1 saten örgüsü yöntemi ile dokunur. Bu şekilde örülen kumaş ile oluşturulan saten türü gecelikler ve sabahlık modelleri parlak, tuşe ve dökümlü göz alıcı bir görünüme kavuşur.

İpek Gecelik
İpek en çok dut ipekböceğinin ürettiği yumuşak, parlak bir liftir. Bu liften iplik yapılarak çok sağlam bir  kumaş türü olan ipek kumaş dokunur. Zaten gözalıcı olan bukumaş renklendirildiğinde çok daha gösterişli bir hale gelir. 

Liflerin kraliçesi olarak da bilinen ipek dokuma kumaşla elde edilen ipek gecelik modelleri, sabahlıklar güzel görüntüye sahiptir, Ayrıca yumuşak, parlak, çok dayanıklı olup, kolaylıkla ve iyi boya tuttuğu için çok güzel model ve renklere sahiptir.

Gecelik siteleri arasında kaybolmayın! En uygun fiyatlar ile en yeni modelleri size özel olarak sunuyoruz. Nurteks gecelik modelleri, Pierre Cardin gecelik takımı modelleri  ve diğer kaliteli ipek gecelik sabahlık takımları, ikili gecelik takımları, altılı gecelik takımları setleri yada tekli gecelik sabahlık modellerinin en güzelleri sizi bekliyor.

Penye Gecelik
Gecelik modelleri içinde penye gecelik modelleri ençok tercih edilen modeller arasında ön sıralarda gelmektedir. Penye kumaşı pamuk kumaştır ve nefes alabilen yapısı ile vücut için en sağlıklı kumaş türlerindendir. Gecelik takımları çeyizlik penye gecelik takımları sadece sağlıklı olduğu için değil aynı zamanda kullanım kolaylığı açısından da çok kullanışlıdır.

Penye kumaşı yapısı gereği insanı rahatsız etmeyen esnek kullanışlı bir kumaş türüdür. Bu sebeple de çok kullanışlıdır.

Çeyizlik gecelik takımlarıpenye gecelik gibi saten, ipek vb pek çok farklı kumaş türünde de üretilmektedir. Ayrıca pekçok marka penye gecelik modeli de bulunmaktadır. Bunlardan en yaygın olanı ise Pierre Cardin gecelik modelleridir. Bunun en başlıca nedenlerinden biri kuşkusuz kalitesi ve tasarımlarındaki zarafettir.

En tercih edilen gecelik modelleri;

  • Penye gecelik modelleri
  • Saten gecelik modellleri
  • ipek gecelik modelleri

olup .Özellikle yeni evlenecek hanımların tercih ettiği çeyizlik gecelik takımları  6'lı set olarak takım halinde satılmaktadır. En çok tercih edilen renklere baktığımız zaman ise beyaz, krem, pudra, kırmızı renklerini görmekteyiz. Ayrıca siyah, mavi gibi farklı renklerde gecelik takımları da tercih edilebilmektedir.

Gecelik modelleri, penye gecelik takımları ve çeyiz setleri modellerimiz en çok tercih edilen popüler ve en şık modellerden oluşmaktadır. Siparişlerinizi kredi kartı ile taksit yaparak verebileceğiniz gibi kapıda nakit olarak da ödeme imkanınız da bulunmaktadır. Tüm gecelik modelleri kendi özel kutusunda gönderilmekte olup kanunlar gereği iç giyim ürünlerinde değişim ve iade kabul edilememektedir.