Puantiyeli Pembe Çilek Bayan Çanta

Sırt Çantası

Bayanlar sırt çantası her yerde bulursunuz ama her zaman en güzelini bulamazsınız çilek konseptli bu çantayı kaçırmayın!
74,99₺
WhatsApp Sipariş
0553 803 16 93

Güvenli Alışveriş
KARGO BEDAVA 40 TL Üstü

Puantiyeli Pembe Çilek Bayan Çanta Puantiyeli Pembe Çilek Bayan Çanta.

Bayanlar sırt çantası her yerde bulursunuz ama her zaman en güzelini bulamazsınız çilek konseptli bu çantayı kaçırmayın!
Seyahate çıkacaklar, okul okuyanlar bu çanta tam size göre.

Pembe Renk Puantiyeli bayan sırt çantası
Bu bayan çantası çileklerden esinlenerek tasarlanmıştır. Puantiyeli pembe kumaşı kot kumaş esaslı olup baskılı deri kapak kısmı çantaya şıklık katmış ve tasarımı tamamlamıştır. Kalite ve estetik ön planda tutularak hazırlanan modelde çantanın yanlarda ve arka tarafında da cepler bulunmakta olup çantanın kullanım kolaylığını artırmakta ayrıca sırt ipleri sırtınızda çantanın rahatsızlık vermemesi için en uygun kalınlıkta ve örme tekniği ile sağlam olarak örülmüştür. Ayrıca kapak kısmında taşımak için elinizle tutabileceğiniz bir tutma ipi kullanılmıştır.

Puantiyeli Pembe Bayan Sırt Çantasının Kullanımı Hakkında
Çantayı özellikle lise ve üniversite öğrencileri okul sırt çantası olarak rahatlıkla kullanabilmekte. Tarz tasarımı kullanım kolaylığı ile ön plan çıkmaktadır. Seyahate çıkarken tatile çıkarken de rahatlıkla tercih edebileceğiniz şık bir modeldir. 

Çanta Kıyafet Kombini

Koy pantolon ve ceket modelleri ile kombinlenebilecek olan puantiyeli pembe sırt çantasına en uygun bayan giyim modelleri.


Ürün Kodu: MCC18917103
Benzerlerini Bul
çanta modelleri, sırt çantası bayan, sırt çantası modelleri, kot çanta, kot çanta modelleri

(0) YORUM